Nöbet Murat Soylu Kim? (Nöbet Dizisi Murat) Gerçek Adı Ve Bilgileri

Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan dizilerden bir tanesi olan Nöbet oyuncuları ve konusu merak konusu oldu. Dizinin ana karakterlerinden olan Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu karakterini kimin canlandıracağı netlik kazandı. Peki Nöbet dizisi Murat kim diye merak edenler için hem karakter hem de oyuncu hakkında detaylar yazımızda.

Nöbet Dizisi Murat Kim? Murat’ın Gerçek Adı Ne?

Televizyonda pek çok dizi başlayacak ama aralarında en iddialı olan uzun süredir hem konusu hem çekim alanı hem de oyuncuları sır gibi saklanmış olan bir dizi olan Nöbet hakkında her geçen gün haberler gelmekte. Geçtiğimiz günlerde Nöbet dizisi nerde çekiliyor sorusunun cevabı netleşmişti.

Bu gün ise dizinin ana karakterlerinden olan, vatansever bir jandarma yüzbaşı Murat Soylu karakteri basınla paylaşıldı. Nöbet dizisinde adını sıkça duyacağımız Murat Soylu bu vatan için canını seve seve verebilecek bir karaktere sahip. Hikayesiyle de ilerleyen bölümlerde izleyicileri duygulandıracak.

Nöbet ne zaman başlayacak sorusunun cevabı henüz netleşmese de Nöbet oyuncuları da bu vesile ile netleşmekte. Nöbet dizisinde Murat Soylu’ya hayat verecek olan oyuncu saygın Soysal. Son olarak Show Tv ekranlarının fenomen dizisi “Çukur”da rol almış olan Saygın Soysal hakkında detaylarla devam edelim. 

Soysal, Mayıs 1982, Ankara doğumlu olan oyuncu evin tek oğludur. İlkokulu Bursa’da, liseyi Trabzon’da okuyan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. 2005 senesinde Kırık Kanatlar adlı dizide Çavuş Yunus’a hayat veren oyuncu, Hatırla Sevgili adlı meşhur dizide Recep Tayyip Erdoğan’a hayat vermiştir.nöbet murat kim sargın soysal resmi

2013 senesinde Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde Mercan Ağa karakteri ile beğeni almayı başarmıştır. 2014 senesinde ise Kara Para Aşk adlı dizide rol alan oyuncu Tatar Ramazan, Jin, Yurt, Al Yazmalım, Türkan, Kosmos, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Güz Yangını adlı yapımlarda da yer almıştır.çukur saygın soysal resmi 2Son olarak Çukur dizisinde hayat verdiği Elvis karakteriyle dizinin fenomen karakterlerinden olmayı başaran oyuncu yine Show Tv ekranlarında ve Nöbet dizisinde rol alacağını duyurarak sevenlerini mutlu etti. Oyuncu şiir okuma konusunda da oldukça iyi. İşte seslendirdiği bir şiir.

Murat Nöbet Dizisi Saygın Soysal

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın