Oyuncu Kadrosu

Nöbet Oğuz Berhudar (Jandarma Üsteğmen) Kim? Nöbet Dizisi Oğuz Karakterini Çok Tanıdık Bir İsim Canlandıracak!

Pana Film imzalı ve Show TV de yakında başlayacak olan Nöbet oyuncuları kimler olduğunu daha dizi başlamadan sizlere tanıtmaya çalışacağız. Daha önce basına yansıyan karakterlerden yaklaşın 6 tanesini sizlere tanıtmıştık. Ancak öyle bir isim dahil olduk ki gerçekten ses getirecek cinsten diyebilirim. Orhan Gencebay’ın oğlu Nöbet Oğuz Üsteğmen karakterine hayat verecek. Şimdi oynayacağı karakter ile oyuncunun gerçek adını paylaşalım. 

Nöbet Dizisi Oğuz Berhudar Kimdir? Nasıl bir Karakter Bizleri Bekliyor

Kurtlar Vadisi Kaos’un şimdilik ertelenmesinden sonra Necati Şaşmaz Show TV de yayınlanması kesinleşen Nöbet dizisinin çekimlerinin başladığını hatta [mavibuton]Nöbet nerede çekiliyor[/mavibuton] diye editör ekibimizin bu konuda sizleri aydınlatıcı konu yazdığını, hala okumayanlar için üst satırdaki mavi butona basıp ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Nöbet Dizisi Oğuz (İzmirli Üsteğmen) kim olduğunu açıklayacağız. Ancak oyuncunun kim olduğunu öğrenince sizler de en az benim kadar şaşıracağınızı düşünüyorum. 

Şimdi Sıkı durun ve Nöbet dizisinde İzmirli Üsteğmen Oğuz olarak izleyeceğimiz oyuncunun önce oynayacağı karakter hakkında kulislerden edindiğimiz bir kaç bilgi kırıntısını paylaşalım. Daha sonra oyunun gerçek adını ve daha önce bir tecrübesi olup olmadığını açıklayacağız.Nöbet dizi kapak resmi 2

Edindiğimiz bilgiye göre İzmirli Üsteğmen Oğuz, artis diye halk arasında tabir edilen temiz giyimli ve aşka sevgiye önem veren yani kızlara biraz ilgili bir karakter olacağını duyduk. Bunun yanında mesleğini seven bir Türk askeri olarak karşımıza çıkacak olan İzmirli Üsteğmen Oğuz’u canlandıran isim ise sizleri alt paragraf da bekliyor.

Nöbet Dizisi Oğuz Berhudar (İzmirli Üsteğmen) Gerçek Adı

Açıkça belirtmem gerekir ki bu ismi duyduğumda “Hadi canım” dedim. Dizide Üsteğmen Oğuz’u Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay canlandıracak. Orhan Gencebay gerçekten hem sesi hem de oyunculuğu ile bu sektöre adını altın harflerle kazıyan bir babanın evladı olan Gökhan da tıpkı babasının izinden gitmeye kararlı ve dizi başladığında eminim ki dönemin en popüler dizilerinden olacağı için adını şimdiden duyuracağını ve bu diziden sonra bir çok dizide daha aktif olarak yer alacağını düşünüyorum. 

Gökhan Gencebay Kimdir?

Orhan Gencebay ile Sevin hanımın oğludur. Gökhan 1981 doğumlu olan usta sanatçının oğlu yetenekli bir grafik sanatlarında oldukça başarılıdır. Yalnız Orhan Gencebay’ın biyolojik oğlu değil manevi oğlu olduğunu, tek biyolojik oğlu Altan Gencebay olduğu meseleleri zamanında çok yazılıp çizilmişti.orhan gencebayın oglu gokhan gencebay (nöbet dizisi oğuz) resmi

Bu konu hakkında Orhan Gencebay, konuya netlik kazandırmak için o benim oğlumdur demiştir. Sonuç ne olursa olsun Gökhan bey, Usta ses sanatçısı Gökhan’ın oğludur.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu