Oyuncu Kadrosu

Nöbet Yiğit Alkan Kim? (Nöbet Dizisi Yiğit) Gerçek Adı Ve Bilgileri

Show TV ekranlarında yakında başlayacak olan dizilerden bir tanesi olan Nöbet oyuncuları ve konusu merak konusu oldu. Dizinin ana karakterlerinden olan Nöbet Yiğit Karakteri oldukça merak edildi. İlk fragmanda öldü gibi bir imaj uyandırılan, Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan karakterini kısaca dizideki halinden bahsettikten sonra, kimin canlandıracağı açıklayacağız. Nöbet dizisi Yiğit kim diye merak edenler için hem karakter hem de oyuncu hakkında detaylar yazımızda.

Nöbet Dizisi Yiğit Kimdir

Televizyonda pek çok dizi başlayacak ama aralarında en iddialı olan uzun süredir hem konusu hem çekim alanı hem de oyuncuları sır gibi saklanmış olan bir dizi olan Nöbet hakkında her geçen gün haberler gelmekte. Özellikle ilk fragmanda helikopterden inan askerlere Zeynep, yiğit nerede diye sorması, sanki onun öldüğünü düşünmesinden kaynaklı olduğunu ama gerçeğin öyle olmadığını düşünüyoruz. sözlerimi uzatmadan Nöbet Yiğit Kim olduğunu açıklayalım.nöbet murat kim sargın soysal resmi

Nöbet Dizisi Yiğit; aslen Samsunlu ve zengin ve lüks bir yaşamın aksine yoksul bir ailenin çocuğudur. J.Ö.H olarak nitelendirilen Jandarma Özel Harekat komutanlığı yapan, geçmişi başarılarla dolu olan kahraman askerimiz, sınır dışı operasyonlarında yaşadıklarından sonra insanlara karşı sıcakkanlı, sevecen ve neşeli değil az ve öz konuşup mesafe koymayı seçmiştir. Gerek bulunduğu makam, gerekse yaşadıkları Yiğit’i bu yönde itmiştir.

Operasyonlardan ailesine eşi Zeynep’e bir türlü vakit ayıramadığından dolayı, ailevi sıkıntıları da baş göstermiştir. Zeynep her operasyon sonrasında gözü yollarda onu beklemekten çok yorulmuştur. 

Bu gün ise dizinin ana karakterlerinden olan, vatansever bir jandarma yüzbaşı Yiğit Alkan karakteri basınla paylaşıldı. Nöbet dizisinde adını sıkça duyacağımız Yiğit Alkan bu vatan için canını seve seve verebilecek bir karaktere sahip. Hikayesiyle de ilerleyen bölümlerde izleyicileri duygulandıracak. Geçtiğimiz günlerde [mavibuton]Nöbet dizisi nerde çekiliyor[/mavibuton] sorusunun cevabı netleşmişti.

Nöbet Yüzbaşı Yiğit Alkan’ın Gerçek Adı

Saygın Soysal, Mayıs 1982, Ankara doğumlu olan oyuncu evin tek oğludur. İlkokulu Bursa’da, liseyi Trabzon’da okuyan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. 2005 senesinde Kırık Kanatlar adlı dizide Çavuş Yunus’a hayat veren oyuncu, Hatırla Sevgili adlı meşhur dizide Recep Tayyip Erdoğan’a hayat vermiştir.

2013 senesinde Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde Mercan Ağa karakteri ile beğeni almayı başarmıştır. 2014 senesinde ise Kara Para Aşk adlı dizide rol alan oyuncu Tatar Ramazan, Jin, Yurt, Al Yazmalım, Türkan, Kosmos, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Güz Yangını adlı yapımlarda da yer almıştır.çukur saygın soysal resmi 2Son olarak Çukur dizisinde hayat verdiği Elvis karakteriyle dizinin fenomen karakterlerinden olmayı başaran oyuncu yine Show Tv ekranlarında ve Nöbet dizisinde rol alacağını duyurarak sevenlerini mutlu etti.

Yiğit Nöbet Dizisi Saygın Soysal

Oyuncu şiir okuma konusunda da oldukça iyi. İşte seslendirdiği bir şiir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu