Tv Programları

O Ses Türkiye Beyaz Neden Yok? (2020)

Beyaz O Ses Türkiye Jürisi Neden Olmadığı Belli Oldu!

O Ses Türkiye Beyaz Neden Yok? Geçtiğimiz günlerde TV 8’in sahibi olan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada yeni sezonda O ses Türkiye hakkında çok önemli açıklamalar da bulundu. Bir çok kişinin dikkatini çeken bu açıklamada yeni sezon da jüri üyelerden en az birinde değişiklik olacağının haberini şimdiden verdi.

Bir çok kişi  hangi Jüri üyesinin yeni sezonda olmayacağını konuşurken, yeni gelecek olan jüri üyesinin kim olmasını istedikleri hakkında bazı tahminlerde bulundular. Bu haberimiz de Yeni sezon O Ses Türkiye Beyaz neden yok? Neden O Ses Türkiye Jüri üyesi olmadığı hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Acun Ilıcalı Kral FM Konuştu

26 Mayıs 2020 tarihinde Acun ;Ilıcalı Dominik de Kral Fm konuk oldu ve çok önemli açıklamalarda bulundu. İnstagram da 30.000 kişinin canlı yayını izlediği söyleşi de Acun Ilıcalı, yeni sezon O Ses Türkiye hakkında önemli bilgiler verdi.

O Ses Türkiye Beyaz Neden Yok

O Ses Türkiye 2020 için Jüri üyelerinde değişiklik olacağını dile getirmesi üzerine sunucu Mehmet Gezegen, Jüri üyeleri ile sıkıntı olup olmadığını sordu. Acun Ilıcalı hiçbir jüri üyesi probleminin olmadığını ama seyirci değişliği sevdiğini ve bu sebeple ufak bir değişim yapacaklarını açıkladı.

Pandemi Sürecine de değinen Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı, yeni, sezonda sosyal mesafe nedeniyle seyircisiz şekilde çekimlerin yapılma ihtimalinin olduğunu, salgın hastalığın kontrol alınması ve tedavisinin bulunması ve salgının ortadan kalkması halinde yine eskisinde olduğu gibi seyircilerle olabileceğinin altını çizdi.

Beyaz O Ses Türkiye’de Neden Yok

Bildiğiniz Üzere Beyaz, Gökhan ve Hakan ikilisinin yerine programa dahil olmuş, seyirci bu değişim karşısında Gökhan’ın gidişine üzülse de Beyaz’ın gelmesine çok sevinmişti. Şimdi yeni bir değişim yapılacak.

Beyaz O Ses Türkiye'de Neden Yok (2020)

Acun Ilıcalı yakın zamanda yaptığı açıklama Beyaz Show’un ekrana dönmesini değerlendirdi. Verdiği röportaj da halkın isteği ve Beyaz’ın de talebi olursa, TV 8 olarka bunu yayınlamaktan gurur duyacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Beyaz’ın programı yayınlanacağı çokça gündeme gelse de aslı çıkmamıştı. Ancak şimdi ilk ağızdan gelen onayla Beyaz, yeni sezonda TV 8 ekranlarında O Ses Türkiye de değil, Beyaz Show da olması gündem de olduğu için Beyaz yeni sezonda O Ses Türkiye Jüri üyesi olmayacağı bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu