O Ses Türkiye Gökhan’ın Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

tv8 de 7 Ekim 2017 günü saat 20:00 da yeni sezon ve yeni bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Jüri üyelerinden değişimler ve sahne dizaynında yapılan değişiklikler gözden kaçmadı. O Ses Türkiye adlı yarışma programının jüri üyelerinde Sibel Can’ın yerine Yıldız Tilbe gelirken Gökhan-Hakan kardeşlerde de bir ayrılık söz konusu. Acun bey Gökhan’ı sahneye davet ederken Hakan’ın olmamasından hiç bahsetmemesi, İnternet medyasında dolaşan Hakan arka planda yine Gökhan’a yardım edecek şeklindeki haberleri asılsız hale getirdi. Ayrıca Gökhan Özoğuz’a ait olduğunu düşündüğümüz instagram edresinden O Ses Türkiye ile alakalı Resim paylaşırken Hakan Özoğuz’un hiç bir fotoğraf paylaşmamasını bir kenara not ettik.

 

Gökhan O Ses Türkiye adlı programa 7. Sezonunda Acun tarafından sahneye ilk davet edilen oldu. Gökhan her zaman sıcak ve samimi tavırları ile seyirciyi yine çok güldüreceğe benziyor. Gelelim O Ses Türkiye 2017-2018 (7. Sezon) Gökhan’ın Takımında kimler var? Seslendirdikleri Şarkını adı ne? hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

O Ses Türkiye Hadise’nin Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

 

 

Aleyna Şakacı

Aleyna ilk performansında “Yalan” adı şarkıyı okumuş, Aleyna’nın performansına ise sadece Murat boz dönmemiş diğer jüri üyeleri Aleyna’nın kendi takımında olması için kıyasıya yarışsa da Aleyna Gökhan’ın takımında olmayı tercih etti.

 

 

Aleyna Şakacı’nın Performansları

 

 

 

Berk Arık

Berk arık O Ses Türkiye adlı yarışmaya Afyonkarasihar’dan katılıyor. Berk 21 yaşında ve  Ezzacılık bölümünde halen okuyyor. Berk’in annesi halen ezzacı olduğunu annesinin desteği ile bu bölümü seçtiğini söylüyor. Berk’in performansına Murat Boz ile Gökhan beğendi. Berk Gökhan’ın takımını seçti.

 

Berk Arık’ın Performansları

 

 

Sema Karayel

Sema Karayel İlk Performansında Coutings Strars adlı şarkıyı seslendirmiş, Tüm jürüyi etkilemeyi başararak kendisine döndürmeyi başarmıştır. Sema ise kendisine ve tarzına uygun olduğu için Gökhan’ın takımında olmayı tercih etmiştir.

 

Sema Karayel’in Performansları

 

 

Seren Uzun

Seren uzun ilk performansında “Kahpe Kader” adlı şarkıyı okumuş, jüri üyelerinden son anda Gökhan dönerek Seren Uzun’u takımına katmıştır.

 

Seren Uzun’un Performansları

 

 

Sevda Kaçmaz

Sevda Kaçmaz ilk performansında “Yalnızlık Senfonisini” okumuş, Sevda’nın performansına sadece Murat Boz ve Gökhan beğenerek dönmüş Ancak Sevda tercihini Gökhan’dan yana kullandı ve Gökhan’ın takımı seçti.

 

Sevda Kaçmaz’ın Performansları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın