O Ses Türkiye Hadise’nin Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

tv8 de 7 Ekim 2017 günü saat 20:00 da yeni sezon ve yeni bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Jüri üyelerinden değişimler ve sahne dizaynında yapılan değişiklikler gözden kaçmadı. O Ses Türkiye adlı yarışma programının jüri üyelerinde Sibel Can’ın yerine Yıldız Tilbe gelirken Gökhan-Hakan kardeşlerde de bir ayrılık söz konusu. Acun bey Gökhan’ı sahneye davet ederken Hakan’ın olmamasından hiç bahsetmemesi, İnternet medyasında dolaşan Hakan arka planda yine Gökhan’a yardım edecek şeklindeki haberleri asılsız hale getirdi. Ayrıca Gökhan Özoğuz’a ait olduğunu düşündüğümüz instagram edresinden O Ses Türkiye ile alakalı Resim paylaşırken Hakan Özoğuz’un hiç bir fotoğraf paylaşmamasını bir kenara not ettik.

Hadise hanım ilk programda yine neşe dolu ve yine Murat Boz ile tatlı atışmaları ile yüzlerimizi güldürmeyi başardı. Gelelim O Ses Türkiye 2017-2018 (7. Sezon) Hadise’nin Takımında kimler var? Seslendirdikleri Şarkını adı ne? hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

 

O Ses Türkiye Hadise’nin Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

Adil Baxıslı:

Adil 28 yaşında Bakü’den katıldı. Bakü’de oto kiralamada çalışıyor. Adil ilk performansında “Unchhained Melody” adlı yabancı bir şarkıyı sealendirmiş, Adil’in performansına Gökhan ve Hadise dönmüş Ancak Adil Hadise’den yana tercihini kullanmıştır.

Adil Baxısli’nin Performansları

 

Sergen Turaçcı

Sergen Turaçcı yarışmaya Adana’dan katıldı. Sergen sokaklarda şarkı söyleşisini ve bu işi yaparken de mutlu olduğunu bizlere hissettirdi. Sergen Turaçcı ilk performansında “Aşk mı Lazım” adlı şarkıyı seslendirmiş, Hadise ve Murat Boz beğenerek dönmüşlerdir. Sergen ise Hadise’nin takımında olmayı tercih etmiştir.

Sergen Turaçcı’nın Performansları

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın