Tv Programları

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri 2020 Belli Oldu Mu?

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri 2020 yılına damga vuran isimlerden olması için Acun Medya son hazırlıklarını yapıyor. Basına yansıyan son bilgilere göre daha önce O Ses Türkiye Jüri Üyeleri olan Seda Sayan artık olmayacağı neredeyse kesinleşti. Peki 2020 O Ses Türkiye Jüri üyeleri belli oldu mu? İşte son durum.

Bildiğiniz üzere şu sıralar Survivor devam ediyor. Kanalın tüm önemli isimleri Dominik de Survivor çekimlerinde canla başla çalışıyor. Ağustos ayı içerisinde Survivor devam ederken MasterChef 2020 sezonunda start verecek. Oldukça yoğun geçen gündem Eylül ayında O ses Türkiye 2020 star alması ile TV 8 ekranlarında sadece MasterChef ve O Ses yarışması kalacak.

Geçtiğimiz sezon reytingleri istenilen başarıyı yakalayamadı. Çok ama çok ciddi kan kaybı yaşayan programa yeni bir kan ve bir hareket getirecek, adeta seyircinin ilgisini çekebilecek kadro oluşturma niyetinde olan Acun Ilıcalı, yeni kadroda Hadise ve Murat Boz’un olması, kesin gözü ile bakılıyor.

2020 O Ses Türkiye Jüri Üyeleri Resmi

Daha önce O Ses yarışması üç jüri üyesi ile defam etmişti. Sonradan dört Jüri üyeye çıkartılmıştı. Bu sezonda yine dört Jüri üzerinden planlama yapılıyor. Yeni sezonda seyirciyi heyecanlandıracak isimlerin dahil omasını ve halkın dikkatini çekmek niyetinde.

Ünlü televizyoncu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Eylül ayında Pandemi sürecinde yeniden hortlaması halinde yine Survivor gibi en çok izlenen bir program yapmanın planlarını şimdiden yapmakta. 2020 yaz ayında Survivor da ki heyecan dolu yarışmalar, sokağa çıkma sürecinde program kendisini izletmeyi başardı. Şimdi birbirinden güzel seslerin yarışını daha eğlenceli bir halde sunmak ve herkesin ekran da görmek istediği ünlü ses sanatçısını jüri üyesi yapmak istiyor.

2020 O Ses Türkiye Jüri Üyeleri

Acun Ilıcalı 2020 O Ses Türkiye Jüri üyeleri arasında Murat Boz ve Hadise’nin olması kesin gözü ile bakılıyor. Zira geçtiğimiz sezon :Murat ve Hadise’nin tatlı atışmaları, seyirciyi kendisine çekmeyi başaran en önemli unsurlardan biriydi. Her iki sanatçının ciddi hayran kitlesi dört gözle bu yarışmayı bekliyor.

Beyaz için artı bir parantez açmak gerek. Beyaz halen Acun Medya ile arasında bir bağ var. Acun Ilıcalı da Beyaz’ı kaybetmek istemiyor. 2020 sezonunda Beyaz’ı jüri üyesi değil, sunucu olarak görmemiz neredeyse kesin gözü ile bakılıyor.

Diğer yandan Seda Sayan’ın O Ses Türküye 2020 Jüri üyeleri arasında olmaması basına düşen son olaydan sonra olmayacağı da artık netleşmiş oldu. Acun medya Beyaz ve Seda Sayan yerine jüri üyesi aradığı ve en doğru isimi bulmaya odaklandığını biliyoruz.

Fısıltı haberlerine göre; Murat Dal Kılıç, Demet Akalın, Ebru Gündeş, Mustafa Ceceli gibi isimlerin daha ön plana çıktığını, bu isimler arasında Ebru Gündeş verdiği konserlerden birinde gelecek sezon için O Ses de olabileceği hakkında söylemleri olduğu konusunda bilgiler var.

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri 2020 Hadise Ve Murat

bu bilgileri bir araya getirdiğimiz de Seda Sayan’ın yerine Ebru Gündeş’in ismi daha ağır basıyor. Diğer yandan Beyaz’ın yeri gelecek isimler arasında jüri üyeleri arasında kadın erkek eşitliğini sağlama adına yeni bir erkek sanatçının gelmesi planlanıyor. Mustafa Ceceli ile Murat Dalkılıç isimleri şu an ön planda olsa da hiç biri ile anlaşma sağlanmadığını ama yakında Acun Medya bu konuda bir adım atması bekleniyor

Acun Ilıcalı Survivor çekimlerinin sadece iki bölümünde olmak için gittiği Dominik de kızı ile mahsur kalmış, bu sırada Survivor 2020 çekimlerinin neredeyse tamamında yer almıştı. Bu Acun’u oldukça yorduğu için yeni sezonda O Ses Türkiye 2020 için sunucu olarka Beyaz’ın adı geçtiğini ama henüz Acun Ilıca bu konu da karar vermediğini söyleyebiliriz.

Kısaca Acun sunucu olmaya devam ederse Beyaz Jüri üyesi olarak kaldığı yerden devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu