O Ses Türkiye Murat Boz’un Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

tv8 de 7 Ekim 2017 günü saat 20:00 da yeni sezon ve yeni bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Jüri üyelerinden değişimler ve sahne dizaynında yapılan değişiklikler gözden kaçmadı. O Ses Türkiye adlı yarışma programının jüri üyelerinde Sibel Can’ın yerine Yıldız Tilbe gelirken Gökhan-Hakan kardeşlerde de bir ayrılık söz konusu. Bu sezon Hakan Özoğuz O Ses Türkiye jüri üyeleri arasında olmayacak.

O Ses Türkiye 2017-2018 (7. Sezon)  Murat Boz yine her zamanki gibi yakışıklı ve bir o kadar neşeli , Hadise ile tatlı atışmaları seyircinin yüzünü güldürmeyi başardı. Murat Boz O Ses Türkiye 6. Sezonunda finale bir yarışmacı çıkaramamıştı. Bu sene seçtiği sanatçılarla iddialı olduğunu göstermek istiyor.  Gelelim O Ses Türkiye 2017-2018 (7. Sezon) Murat Boz’un Takımında kimler var? Seslendirdikleri Şarkını adı ne? Gösterdikleri Performanslar hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

 

O Ses Türkiye Murat Boz’un Takımı 2017-2018 (7. Sezon)

Berivan Bıçakcı

Berivan ilk performansı için “Mercy” adlı şarkıyı seslendirdi. Berivan’ın performansına dört jüri üyeside dönerek kendi takımında olmasını istedi. Berivan Tercihi Murat Boz’dan yana kullandı

 

Berivan Bıçakcı’nın Performansları

 

İrem Çaknaz

İrem Çaknaz ilk performansında “yağmurlar” adlı şarkıyı seslendirmiş Performansına Hadise ve Murat boz beğenerek dönmüş Ancak İrem Murat Boz’un takımında olmayı tercih etmiştir.

İrem Çaknaz’ın Performansları

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın