Tv Programları

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlayacak? sorusu şu günler de gerek sosyal medya da gerekse görsel medyada sıkça duyulmaya ve görülmeye başlandı. Bunun nedenlerini birlikte ele alıp, O Ses Türkiye yeni sezon başlama tarihi hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye reytingler de istediği yeri bir türlü bulamamıştı. Bu sezon Acun Ilıcalı jüri üyelerinden değişimle bu işe başladı. İlk olarak Beyaz’ın adı Jüri üyelerinden çıkarıldığı ve Beyaz Show için bu karar alındığı söylense de sonrasında Seda Sayan hem yemekteyiz programından hem de O Ses Türkiye yarışmasından ayrıldığı haberleri kısa süre içinde yayıldı.

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlayacak (2020-2021)

Yeni sezon için bomba isimlerin jüri olarak kadroda yer alması için Acun Ilıcalı Dominik’ten çalışmalara başladı. Tabi Survivor yarışmasının hemen sonrasında O Ses Türkiye başlamayacağını arada MasterChef programının olduğunun bilgisini verelim.

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor? (2020-2021)

Acun Ilıcalı Yeni sezon O Ses Türkiye yarışması hakkında Dominik’ten Kral fm sunucusu Mehmet Gezegen’in canlı yayınına katıldı. Yeni sezonda jüri üyelerinde değişim olacağının bilgisini verdi. Bundan sonra Seda Sayan’ın yeni sezon da olmayacağı netlik kazandı.

Survivor finalinden sonra MasterChef yarışması başlayacak. MasterChef devam ederken O Ses Türkiye start verecek. Acun Ilıcalı Yeni Sezon O Ses Türkiye başlama tarihi olarak Eylül 2020 tarihini düşündüklerini ama bu pandemi sürecinin böyle devam etmesi halinde, öngörülen bir süre olduğunu açıkladı.

Korona Virüs salgını sona ermesi halinde seyircili devam edecek.

Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada yarışmanın seyirci ile bir bütün olduğunu ama pandemi sürecinin ne zaman biteceğinin netlik kazanmadığı için seyircisiz de devam edebileceğini buna göre stüdyonun dizaynında değişimlerin sinyallerini verdi. Hastalığın bu seyir de devam etmesi halinde sosyal mesafeye önem vererek, kısıtlı seyircinin katılımın da gündeme gelebileceğini belirtti.

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor (2020-2021)

7 Haziran 2020 tarihi itibari ile bir çok iş yeri faaliyetine başlasa da eğlence sektörünün halen kapalı kalması yönünde ki karar yürürlükte. Yarışma programı da bir eğlence sektörü olduğu için bu sezon %100 olmasa da büyük ihtimalle seyircisiz çekimleri yapılacak.

O Ses Türkiye Ne Zaman Başlayacak: Eylül 2020 tarihinde başlaması planlanıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu