Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Akif Hoca Çok Konuşulacak!

Fox Tv ekranlarında 4 Mart Çarşamba saat 20:00’da başlayacak olan Öğretmen dizisi daha başlamadan gündemde! Özellikle de Akif Hoca! İşte merak edilen yönleriyle Öğretmen dizisi Akif Hoca!

Kadrosunda oldukça yetenekli oyuncuları olan Fox Tv’nin yeni dizisi Öğretmen ilk bölümü ile 4 Mart’ta sizlerle olacak. Dizinin en dikkat çeken sahnelerinde yer alan Akif Hoca, dizinin ana karakteri olarak yer alacak.

Akif Hoca, mezun olmaya ramak kala öğrencilerine öyle bir ders verecek ki bu dersi o sınıfta kim varsa asla unutmayacak.

Rüya isimli bir kızın intihar etmesi sonrasında kimsenin bu durumu umursamadığını fark eden Akif Hoca, bu intihar olayında sorumlu olan kişileri bulmadan o sınıfı mezun etmemeye kararlıdır. Bu niyetle onlara öyle bir oyun oynar ki herkes neye döndüğünü şaşırır.

Öğretmen dizisi ilk bölümü ile 4 Mart Çarşamba günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle!

Öğretmen Dizisi Akif Hoca Gerçek Adı Hayatı

İlker Kaleli Öğretmen dizisinde Akif Hoca adlı bir fizik öğretmenine hayat vermektedir. İlker Kaleli kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı sorularının yanıtlarıyla yazımıza devam edelim.ilker kaleli resmi

“Poyraz Karayel” ile popüler olan yakışıklı oyuncu 11 Mayıs 1984 yılında İstanbul ilimiz de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Londra da bulunan Lamda Oyunculuk atölyesinde eğitimlerini tamamlayan yakışıklı oyuncu, ilk defa kamera karşısına 2012 yılında “Kayıp Şehir” isimli dizide İrfan karakterine hayat vermesi ile sektöre adım atmıştır.ilker kaleli resmi Kültür Üniversitesi Sanat Yönetmeni bölümü ile Şahika Takand Stüdyo oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. “Kız Meselesi”, “Dip”, “Silsile”, “Son”, “Kayıp Şehir” adlı yapımlarda rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu