Dizi Haberi

Öğretmen Dizisi Akif Hoca Ölecek Mi?

Fox Tv ekranlarında 4 Mart Tarihinde başlayan ve farkındalık dizisi olarak ekrana gelen Öğretmen dizisinde baş rol de yer alan Akif hoca ilk günden beri çok konuşuldu. Halen de konuşulmaya devam ediyor. Öğretmen dizisi Akif ölecek mi? Yoksa Polise teslim mi olacak? İşte bu sorunun cevabı haberimizin devamında sizleri bekliyor.

İlk bölümde ciddi bir izleyici kitlesi yakalayan ancak ikinci bölümden itibaren izleyenlerin azaldığını gördüğümüz dizide ilerleyen bölümde Akif hoca görevini tamamlayınca, daha doğrusu öğrencilerine ders verince ne yapacak? Polise teslim mi olacak? Yoksa intihar mı edecek? İşte cevabı.

Öğretmen Dizisi Akif Hocanın Sonu

Fox TV ekranlarında başlayan ve nefeslerimizi tutarak izlediğimiz bölümlerde bir öğretmenin asla yapmayacağı işleri yapan ve öğrencilerini rehin alan acımasız bir adamı canlandırması bizleri şaşırtmıştı. Hatta ilk bölümde bir öğrenciyi de bıçaklaması ve onu öldürmesi nedeniyle, yok artık. Böyle öğretmen mi olur diye tepki göstermiştik.

Akif Hocanın Amacı Ne?

Okulun atletizm şampiyonu olan Rüya, arkadaşlarının baskısı ile intihara sürüklenmiş, bu durum ise en yakın sınıf arkadaşlarının umurunda dahi olmamıştı. Akif hoca öğrencilerine son bir ders vermek ve onlara farkındalık oluşturmak adına, kendisini de bitirecek bir derse imza attı.Öğretmen dizisi Akif hocanın sonu

Öncelikle Rüya’nın intiharına sürüklenen olayı irdeleyip, Rüya’nın arkasından iş çeviren herkesi tek tek ortaya çıkartıktan sonra yani son ders de bittikten sonra, Akif hoca Metin müdüre gidip teslim mi olacak? Aldığım bilgiler çerçevesinde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Akif önce Rüya’nın intiharına neden olayları bir bir çözecek. Doping olayının aslı olmadığını, video kaydını çeken ve montaj yapanını kimler olduğunu bir bir ortaya koyacak. Sonrasında ise nişanlısının başına gelen olayları da çözümledikten sonra, okulun çatısına çıkıp kendisini boşluktan aşağıya atacak.

Kısaca Öğretmen dizisi final bölümünde Akif hoca intihar edecek. Çünkü; Akif hocanın ölümcül bir hastalığı var. Bu hastalık onu bitirmeden, kendi yaşamına öğrencilerine son bir ders vererek ayrılacak.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu