Dizi Haberi

Öğretmen Dizisi Akif Hocanın Hastalığı Ne?

Fox TV’nin yeni dizisi reytinglerde yerini alırken ilerleyen bölümlerde Akif hocanın hastalı nüksedecek. Bir çok kişide Akif öğretmenin hastalığını merak edeceği için şimdiden bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Hem Rüya’nın intihara sürüklenmesine neden olan hem de nişanlısının bu hale gelmesini çözerken öğrencilerini rehin alan Akif hoca ilerleyen bölümler de sık sık ağrı kesici ilaç içtiğine şahit olacağız.

bir çok kişi ilk etap da buna dikkat etmeyecek. Ancak sonrasında aksiyon ve kavga sahneler sırasında Akif Hoca belini tutuğunu ve acı içinde kıvrandığını görenler hemen Akif hocanın hastalığı ne diye araştırmaya yapacak. Biz de sizlere önceden bilgi vermek adına bu yazıyı kaleme alıyorum.

Öğretmen Dizisi Akif’in Hastalığı

Öğrencilerine mezun olmadan önce farkındalık dersi vermek ve bu zamana kadar yaşanan olayların sorumlusunu ortaya çıkartmak adına kendi mesleki hayatını da bitirecek bir işe imza atan Akif öğretmen, aslında ceza evine girmeyeceğin çok önceden biliyordu. Neden mi? Çünkü Akif’in her geçen gün kendisini ölüme götüren bir hastalığı var.Akif Hoca neden ilaç içiyor - yazı görseli

Öğrencileri karşısında acımasız ve katil birisi olmayı oynarken aynı zamanda dinç gözükmek adına devamlı ağrı kesici ilaçlar içmeye başladığını ilerleyen bölümlerde şahit olacağız.

Bu kısımda Akif hoca stres nedeni ile ilaç içtiğini aklımıza gelse de sonradan öğreneceğiz ki Akif hocanın ölüme adım adım yaklaştığı belindeki bir tümör onu her geçen gün çökertmesini izleyeceğiz.

Akif Hoca pankreas kanseri. Bunun tedavisi olmadığı için bu eyleme kalkıştı.

Akif hoca zaman zaman belindeki acıdan dolayı acı çektiğini göreceğiz. Hatta en sonunda Akif hoca sınıfın ortasında acıdan yere bayıldığını görünce şok olacağız.

Akif bu işe başlamadan önce hem nişanlısının başına gelenleri hem de Rüya’nın başına gelenleri ortaya çıkartırken, ölmeden önce öğrencilerine ders vermek için böyle bir eyleme kalkışmış.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu