Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Ateş Kim? Gizem’e Aşık Mı?

Dün akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen Fox Tv’nin yeni dizisi Öğretmen gündemde. Birbirinden güzel hikayeleri ile dikkat çeken öğrencilerden biri de Ateş. Peki Öğretmen dizisi Ateş kim? Gizem’e aşık mı? Merak edilen detaylar yazımızda sizlerle!

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol, Serkan Keskin gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı MF Yapım imzalı Öğretmen dizisi 4 Mart Çarşamba günü saat 20:00’da ilk bölümü ile ekranlara geldi.ogretmen dizisi ramazan demir resmi

Akif Hoca, öğrencileri rehin alıp Rüya’nın asıl katilini bulmaya çalışırken belki de en dikkat çeken öğrenci Ateş oldu. Akif Hoca’yı darp etmeye kalkan Ateş, sınav olmadığını öğrenince:

Ben sınav için geldim. Sınav yoksa ben giderim!

diye tepki gösterdi. Bir de üstüne hocaya saldırınca Akif Hoca onu öyle bir korkuttu ki arkadaşları Ateş ölecek zannetti.

Öğretmen Dizisi Ateş Gizem’e Aşık Ama …

Dizide Ateş ile ilgili bir diğer önemli detay Gizem’e bakışlarıydı. Gizem’e herkes tepki gösterirken onu koruyan, destek olan bir tek Ateş oldu. Gizem de bakışlarıyla adeta Ateş’ten yardım istedi.

Gizem’in öldürülecek kişi olarak seçilmesine de en çok üzülen Ateş olmuştu ama Akif Hoca’nın istediği de bu değildi. Birlikte olup ben duygusundan biz duygusuna geçebilmeleri için büyük bir ders verme peşindeydi.

Öğretmen Dizisi Ateş Gerçek Adı Yaşı

Ramazan Mert Demir Öğretmen dizisinde Ateş karakterine hayat vermektedir. 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 178 cm boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Liseden sonra oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu, 2015 yılında “Aşkopat” adlı filmde rol almıştır.ramazan demir resmi

2019 yılında “Üç Harfliler: Adak” adlı korku filminde öyle bir oyunculuk sergiledi ki herkesi kendine hayran bıraktı. İlk rol aldığı dizi ise Öğretmen dizisi oldu. Dizide Ateş karakterine hayat vermekte olan genç oyuncunun oyunculuğunu nasıl buldunuz yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu