Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Fiko Kim? Bu Oyuncu Çok Konuşulacak!

İlker Kaleli’nin kadrosunda yer aldığı Öğretmen dizisinde Fiko, Akif Hoca’nın rehin aldığı öğrencilerden bir tanesi. peki Fiko ölecek mi? Öğretmen dizisi Fiko karakteri hakkında detaylar yazımızda!

Fiko Öğretmen dizisinde yapılı bir öğrencidir. Bu durum onun için her ne kadar olumsuz gibi görünse de ilerleyen bölümlerde bunun avantajını görecek olan Fiko, Akif Hoca bayıldığında kilitli kaldıkları odanın kapısını kıran öğrenci olarak bizlerden alkış alacak. Akif Hoca Fiko’yu öldürecek mi diye merak edenlere de hemen cevap verelim. Akif Hoca ne Tuğrul’u ne de rehin aldığı beş öğrenciyi öldürmeyecek.

Öğretmen dizisi yeni bölümleriyle her Çarşamba saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında!

Öğretmen Dizisi Fiko Gerçek Adı Hayatı

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Öğretmen dizisinde Fiko karakterine hayat veren oyuncu Özgür Civelek. Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu oğlak burcudur.ozgur civelek resmi Lisede iken oyunculuk eğitimi alan Civelek, Öğretmen dizisiyle de adından söz ettirdi. Civelek, 2017 yılında TRT 1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almıştır. Geçtiğimiz yıl kadrosunda yer aldığı “Peri: Ağzı Olmayan Kız” adlı sinema filmiyle popüler oldu.

Özgür Civelek Oynadığı Filmler

  • Peri: Ağzı Olmayan Kız (Yusuf) – 2019

Özgür Civelek Oynadığı Diziler

  • Öğretmen (Fiko) – 2020
  • Efsane Aile – 2019
  • Payitaht Abdülhamid – 2017

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu