Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Gizem Kim? Gizem’in Gerçek Adı

Fox Tv’nin yeni dizisi Öğretmen bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin en önemli karakterlerinden bir tanesi Gizem olacak. Peki Öğretmen dizisi Gizem neden bu kadar önemli? Gizem karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? İşte merak edilen detaylar!

İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç gibi oldukça iyi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Fox Tv’nin yeni dizisi Öğretmen’de Gizem 12-A sınıfı öğrencilerinden biridir.

Rüya’nın intiharı sonrasında sınıfta herkes umursamaz halde olsa Gizem bu durumu en çok önemseyen kişi olur. Zeynep Hoca’nın resmini görünce şaşıran Gizem, Akif Hoca ile yüzleşecek olan isimlerden biri olacak.

Öğretmen Dizisi Gizem Gerçek Adı Yaşı

Afra Saraçoğlu Öğretmen dizisinde Gizem karakterine hayat vermektedir. 1998 doğumlu olan oyuncunun annesi Lütfiye Saraçoğlu’dur.afra saracoglu resmi

170 cm boyunda olan oyuncuyu keşfeden kişi Özcan Deniz oldu. Eskişehir Anadolu Üniversite öğrencisi iken onu keşfeden Deniz, başrolünde oynadığı “İkinci Şans” adlı sinema filminde rol almasını sağladı. Bu filmde Nurgül Yeşilçay’ın kızı olan Çiçek karakterine hayat veren Saraçoğlu, daha sonra “Kötü Çocuk” adlı film ile kariyerine devam etti. afra saracoglu resmiDizi sektörüne ise “Fazilet Hanım ve Kızları” adlı dizi ile adım atmıştır. Mert Yazıcıoğlu  ile “Sırt Sırta” adlı yapımda başrolde yer almıştır. Son olarak “Kardeş Çocukları” dizisinde Hayat karakterine hayat vermiştir. 

Öğretmen Dizisi Gizem Oynadığı Diziler

  • Fazilet Hanım ve Kızları (Ece Egemen) – 2017
  • Kardeş Çocukları (Hayat) – 2019
  • Limit – 2020
  • Öğretmen – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu