Dizi Haberi

Öğretmen Dizisi Hangi Diziden Uyarlama? [Öğretmen Dizisinin Orjinali]

Fox’un yeni dizisi olarak karşımıza 4 Mart 2020 tarihinde çıkan, farkındalık oluşturmak maksadı ile karşımıza çıkan Öğretmen dizisi hangi diziden uyarlama? Öğretmen dizisinin orjinali ne? Kaç Bölüm? soruların cevaplarını merak mı ediyorsun? O zaman bu haberimiz tam da sizlere göre diyebilirim.

Son zamanlarda ülkemizde uyarlama dizilerinin biri biterken, diğerinin başladığı şu günlerde, Öğretmen dizisinin uyarlandığı dizinin adını öğrenip, orjinalinden izlemek ve gelecek bölümler hakkında fikir sahibi olmak isteyenleri merakta bırakmamak adına bu yazıyı kaleme aldık.

Öğretmen Dizisi Hangi Diziden Uyarlandı?

Bu sene kayıtlarıma baktığımda neredeyse %90 proje uyarlama dizilerden ibaret olduğunu görüyorum. Aslın iyi bir şey olmadığını söyleme ile konuya başlamak istedim. Evet Öğretmen dizisi Japon dizisinden uyarlama bir dizidr.

Öğretmen dizisinin uyarlandığı dizi; mr. hiiragi’s homeroom isimli Japon dizisinden uyarlandı. Fox’un yeni dizisi olan Öğretmen dizisinin uyarlandığı dizi mr. hiiragi’s homeroom Japonya’da 6 Ocak 2019 tarihinde Nippon kanalında yayınlanmıştır.Öğretmen Dizisi Hangi Diziden Uyarlandı görseli

Japonya da 10 bölüm olarak yayınlanan dizi, ülkemizde 44 bölüm olacağı konusunda bazı bilgiler bizlere kadar ulaştı. Ancak dizinin her geçen gün reytingler de kan kaybına uğraması nedeni ile hızlı ilerlemeye başlaması nedeni ile 44 bölüm sürmeyeceğini, yaz ayında da devam edip final yapacağını düşünüyoruz.

Öğretmen Dizisinin Orjainali Kaç Bölüm

Öğretmen dizisi Japon dizi olan mr. hiiragi’s homeroom uyarlandığını yukarıda açıklamıştım. Orjinali 10 bölüm sürdü. İlk bölümü Japonya’da 6 Ocak 2019 tarihinde yayınlandı. Son bölüm Tarihi ise 10 Mart 2019 tarihinde son buldu.

İlk Bölüm Tarihi: 6 Ocak 2019

Son Bölüm Tarihi: 10 Mart 2019

Yayınlandığı Ülke: Japonya

Bölüm Sayısı: 10 bölüm

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu