Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi İsmail Kim? İsmail Öldü Mü?

Öğretmen dizisinde Akif Hoca’nın rehin aldığı öğrencilerden biri de İsmail oldu. Peki Öğretmen dizisi İsmail kim, İsmail öldü mü yoksa yaşıyor mu? İşte merak edilenlerin yanıtları!

İlker Kaleli ve Ceren Moray’ın iki öğretmene hayat verdiği Öğretmen dizisi 3. bölümde Akif Hoca videoyu çekeni bulmaya çalışıyor. Videoyu yapanı bulması için Komiser ile anlaşma yapan Akif Hoca, eğer yanlış kişinin ismini verirse beş kişinin daha hayatını kaybedeceğini söyler. Herkes panik haldeyken Akif Hoca istediği cevabı alamaz ve beş öğrenci daha ölecektir. Tabi bu işin görünen kısmı. Zira Akif Hoca hiçbir öğrencisini öldürmüyor. Bu rehin alınanlardan biri de İsmail olacak. İsmail zaten babasının onu beklediğini gördüğünde büyük bir acı yaşarken şimdi ikinci bir acı ile karşı karşıya kalacak.

Öğretmen Dizisi İsmail Gerçek Adı Yaşı

Burak Can Aras Öğretmen dizisinde İsmail karakterine hayat vermektedir. Ocak 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Can Aras oğlak burcudur. İstanbullu olan Burak Can Aras, henüz ortaokul öğrencisi iken oyunculuk üzerine eğitim almaya başlamıştır. burak can aras resmi

2013 yılında yani Burak Can Aras 16 yaşında iken başrollerinde Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un rol aldığı “Merhamet” dizisinde rol almıştır. Dizide Mehmet karakterine hayat vermiştir. Eğitim hayatına kaldığı yerden devam eden oyuncu uzun süre ekranlara gelmedi. Bunun en büyük sebebi eğitimini tamamlamaktır.

Bu yıl yeniden ekranlara gelen oyuncu Öğretmen dizisinde İsmail rolüyle ekranlara gelmekte.

Burak Can Aras Oynadığı Diziler

  • Öğretmen (İsmail) – 2020
  • Merhamet (Mehmet) – 2013

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu