Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Merve Kim? Rüya’nın Sıra Arkadaşı

Öğretmen dizisi Merve, intiharıyla gündeme gelen Rüya’nın sıra arkadaşıdır. 12-A sınıfı öğrencilerinden biri olan Merve hakkında detayları sizler için derledik.

Öğretmen dizinde Merve, Rüya ile aynı sırada oturmaktaydı. Ancak Rüya’nın doping olayları sonrasında ona cephe alanlardan biri de Merve oldu. Merve karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Öğretmen Merve Gerçek Adı Yaşı

Cansu Tuman Öğretmen dizisinde Merve karakterine hayat vermektedir. Dizinin ana karakteri olan Rüya’nın sıra arkadaşı olan Merve rolüyle ekranlara gelen Cansu Tuman kimdir, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarıyla devam edelim.

Cansu Tuman Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Cansu Tuman 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Cansu Büşra Tuman. İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencisi olan güzel oyuncu, Moleküler Biyoloji üzerine eğitim almıştır. cansu tuman resmiOsman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk konusunda eğitim almış olan Tuman 2015 yılında ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

Pek çok oyuncunun rol aldığı Kanal D’nin yıllara meydan okuyan dizisi “Arka Sokaklar” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu “Kiralık Aşk” dizisinde de ara rollerden birine hayat vermiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Tülin Özen’in canlandırdığı Arzu karakterinin gençliğine hayat verdi. cansu tuman resmiBu rol ile fenomen olan genç oyuncu Fox Tv Öğretmen dizisi ile yeniden ekranlara geldi. Dizide Merve rolüyle de beğeni kazandı.

Cansu Tuman Oynadığı Diziler

  • Öğretmen (Merve) – 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler (Arzunun gençliği) – 2017
  • Kiralık Aşk – 2015
  • Arka Sokaklar – 2015

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu