Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Mevsim Kim? Güzel Oyuncunun Gerçek Hayatı

Çarşamba gününün yeni dizisi Öğretmen yeni bölümüyle bu akşam da ekranda. Öğretmen dizisi Mevsim kim sizlere bu yazımızda hem karakter hem de oyuncu hakkında bilgileri sunacağız.

İlker Kaleli’nin Akif Hoca rolüyle dikkat çektiği Öğretmen dizisi her ne kadar milli eğitim camiasından tepki alsa da sevenleri diziyi bu akşam da ekranda. Dizide Mevsim karakteri oldukça agresif bir öğrenci. Ayrıca Alone45 hesabının sahibi!

Rüya konusunda da ağzına geleni söyleyen Mevsim, Rüya’ya çok kolay iftira atan biridir. Erkekleri ayarttı baktı ilgi azaldı intihar etti diyen Mevsim insanları kolayca topa tutan bir tip. Rüya’yla geçmişte iki iyi arkadaş olsa da onu çok kıskanan Mevsim karakterine bakın hangi oyuncu hayat veriyor.

Öğretmen Mevsim Gerçek Adı Yaşı

Elif Ceren Balıkçı Mevsim karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncu , 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Avusturya’da dünyaya gelen güzel oyuncunun annesi Gülay balıkçı geçtiğimiz yıl vefat etmiştir. elif ceren balıkcı resmi

Henüz dokuz yaşında iken kamera karşısına geçen oyuncu “Kayıp Prenses” adlı dizi ile ile ilk oyunculuk tecrübesini kazanmıştır. Ardından “Göç Zamanı”, “Bana Artık Hicran De”, “Madalyon”, “Merhamet” adlı dizilerde rol alan oyuncu asıl çıkışını “Bez Bebek” dizisi ile yapmıştır.elif ceren balıkcı resmi

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Kırgın Çiçekler” dizisinde rol alan oyuncu bu dizide Sedef karakteri ile başarı listesine bir yenisini daha eklemiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu