Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Mine Kim? Kaç Yaşında?

Fox Tv ekranlarında 4 Mart Çarşamba günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Öğretmen dizisinde Mine karakteri oldukça dikkat çekici. Peki Öğretmen dizisi Mine kim? İşte ayrıntılar!

İlker Kaleli’nin Akif Öğretmen rolüne hayat verdiği Fox’un yeni dizisi Öğretmen dizisinde kalabalık bir sınıfta eğitim gören kişilerden biri de Mine. Arkadaşlarının intiharında herkes kadar onun da payı olan Mine karakterine ise bakın kim hayat verecek!

Öğretmen Dizisi Mine Gerçek Adı Yaşı

Mine karakterine hayat veren oyuncu Göksu Melek Ulucan. Peki kimdir Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında? Kimdir? Kaç Yaşında? İşte yanıtları!

Göksu Melek Ulucan Kimdir? Kaç Yaşında?

Zoom Arts oyuncularından biri olan güzel oyuncunun menajeri Samet Özkan. 1996 yılında dünyaya gelen göksu Melek Ulucan Zoom Arts Temel Oyunculuk dersleri almıştır. İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi’nde radyo Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu, oyunculuk eğitimi eğitimini taçlandırmıştır.goksu melek ulucan resmi Hilal Saral’dan Kamera Önü Oyunculuk konusunda da eğitim alan genç oyuncu 2020 itibariyle 24 yaşındadır.

Göksu Melek Ulucan Oynadığı Diziler

Güzel oyuncu ekranların yeni yüzlerinden bir tanesi. Daha önce final iddaları ile karşı karşıya kalan “Afilli Aşk” dizisinde rol almıştır. goksu melek ulucan kim resmiÇağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in baş rolü paylaştığı Afilli Aşk dizisinde Ayça rolüyle ilk kez kamera önüne geçen oyuncu, çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan gençlik dizisi “Öğretmen” dizisinde Mine karakteriyle ekranlarda olacak.

Göksu Melek Ulucan Yaşı

Göksu Melek Ulucan 24 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu