Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Rüya [İntihar Eden Öğrenci]

Öğretmen dizisi Rüya karakteri, dizinin en önemli ismi haline geldi. Zira ilk bölümden itibaren Akif hoca, okuldaki öğrencilere Rüya’yı kim öldürdüğünü öğrenmeye çalışması ile bu hikaye başladı.

Akif hoca Rüyayı intihara sürükleyen olayların sebep olduğu kişi yada kişiler kendi eşine çarpan kişi olabileceği düşüncesi ile tüm öğrencilerini rehin aldı. Akif hoca, Zeynep’i intihara sürükleyen kişi yada kişileri ortaya çıkartmak için mesleğini ve geleceğini hiçe saydı.

Tek derdi öğrencilerine ders alması ve bu işe neden olan sorumsuz öğrencileri ortaya çıkartmak istiyor. Bu nedenle Rüya Örnek’i öldüren yada ölümüne açıkça sebep olan her kimse onu bulmaya odaklandı.

Kısaca her olay ve oldu Öğretmen dizisi Riya karakterine çıkıyor. Her ne kadar dizide yer almasa da flashback görüntülerde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Biz de bu oyuncuyu sizlere tanıtmak istedik.

Öğretmen dizisi Rüya Gerçek Adı

Doğa Özüm Öğretmen dizisinde Rüya Örnek adlı atletizm şampiyonu bir genç kıza hayat vermektedir. Rüya yaşadıklarının ardından intihar etmiştir.doga ozum resmi (1)

Akif Hoca da onun neden intihar ettiğini bulmaya çalışır. Rüya karakteriyle dikkat çeken Doğa Özüm, son olarak yine Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Mucize Doktor” dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur.

Dizide Gizem adlı bir hastaya (Gülümsemekte zorlanan dünya güzeli bir kız) hayat vermiş olan Özüm, 1997 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul doğumlu olan Doğa Özüm, lisede iken oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Öğretmen dizisinde kısa süreliğine ekranlara gelecektir.

Doğa Özüm Oynadığı Diziler

  • Mucize Doktor (Gizem) – 2020
  • Öğretmen (Rüya Örnek) – 2020

Yeni bir oyuncu olmasına rağmen 2020 yılına damga vuran diziler de rol alması nedeni ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Doğa Özüm öğretmen dizisi Rüya karakteri ile harika bir performans sergilemektedir. Kendisine başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu