Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Salih Kim? Rüya’ya Aşık Mıydı?

Çarşamba günü ekranlara gelen Öğretmen dizisi 3. bölümü ile bu hafta ekranda olacak. Bu bölümde en çok konuşacağımız karakterlerden biri Salih olacak. Peki Öğretmen dizisi Salih kim? Rüya’ya aşık mıydı?

İlker Kaleli, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Öğretmen dizisi 3. bölümde videoyu kim yaptı sorusu gündemde olacak. Akif Hoca yanlış cevap verilirse beş öğrenciyi daha öldüreceği tehdidi ile yürekleri ağızlara getirecek.

Rehin alınan öğrencilerden bir tanesi de Salih olacak. Geçtiğimiz bölümlerde Akif Hoca’ya tuvalette saldıran öğrencilerden biri olan Salih, sonrasında dayak yemişti. Bu bölümde de yine ön planda olacak olan Salih’in geçmiş hikayesine geri döneceğiz. Yani flashback sahneleri olacak. Geçmişte Salih, Rüya’ya çıkma teklif etse de rüya bunu reddetmiştir. Bu nedenle suçlu duruma düşen Salih karakterine ise bakın kim canlandırıyor!

Öğretmen Dizisi Salih Gerçek Adı Yaşı

Ömer Furkan Eroğlan Öğretmen dizisinde Salih karakterine hayat vermektedir. “Road of Dreams” adlı yapımda Memo rolüyle dikkat çeken oyuncu, Trust menajerlik oyuncularından biridir.furkan eroglan resmi (1)

Oyuncu hakkında merak edilen bir diğer detay olan Ömer Furkan Eroğlan sevgilisi var mı sorusu oldu. Evet oyuncunun sevgilisi var. Çift sosyal medyada mutluluk pozlarını sevenleriyle paylaşmakta. Sevgilisinin adı Aysıla Aksu. İstanbul Üniversitesi devlet Konservatuvarı öğrencisi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu