Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Selin Kim? Sınıfın Süslüsü

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına geçtiğimiz hafta merhaba diyen Öğretmen dizisi Selin karakteri dizinin süslüsü olarak biliniyor. Peki kim bu Selin? İşte merak edilen detaylar!

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol, Serkan Keskin gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Öğretmen dizisinde selin, 12-A sınıfından bir öğrencidir. Süslü halleriyle dikkat çeken Selin, Akif Hoca’nın darmaduman ettiği sınıfta bile süsünden geri kalmaz, parfümünü sıkar.

Parfümden rahatsız olan Nesrin yorum yapsa da Selin o durumda bile güzel görünme derdindedir. Akif Hoca, “Alone05” takma adıyla sosyal medyada Rüya için yapılan yorumları okuması içinde Selin’i çağırır. Selin yorumları okurken utanır ama asıl bomba bu konuşma ardından sahte video olayına gelir.bensu ugur resmi

Akif Hoca’nın amacı şimdi dobing iddialarını oluşturmak için çekilen sahte videoyu sosyal medyaya kimin koyduğunu ortaya çıkarmaktır. bunu yapan ortaya çıkacaktır ama bakalım bu defa yara alan kim olacak!

Öğretmen yeni bölümleriyle her Çarşamba Fox Tv ekranlarında.

Öğretmen Dizisi Selin Gerçek Adı Yaşı

Bensu Uğur Öğretmen dizisinde Selin karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu ” Algida Cornetto Mini Çekilişi” reklamında oynadı. 2000 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu 20 yaşındadır.bensu ugur resmi

İzmir Karşıyakalı olan oyuncu, Fizy 22. Liseler Arası Müzik Yarışmasında yer almıştır. Şafak fişek Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. “Elidor”, “Lipton ıce Tea” reklamlarında rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu