Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Simge Hoca Kim? Rüya’nın Ölümündeki Payı

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Öğretmen dizisinde en dikkat çeken rollerden biri Simge Hoca. Peki Öğretmen Dizisi Simge Hoca Kim? Rüya’nın ölümündeki payı ne? Rüya’nın videosunu hazırlatan yoksa Simge Hoca mı? İşte merak edilenler!

Öğretmen dizisinde İlker Kaleli’nin canlandırdığı Akif Hoca’ya aşık olan Simge Hoca ona ilk bölümde yeniden bir hayat kurmasını telkin ederek bizlerin dikkatini çekmişti.ogretmen cansin senel resmi

Akif Hoca’nın bomba olayıyla adını duyurmasına şaşıran Simge Hoca ilerleyen bölümlerde daha çok konuşulacak. Zira Rüya’nın videosunu hazırlatan bir öğretmen çıkınca kim bu suçlu öğretmen diye soracağız.cansin senel resmi (1)

Simge Hoca da ilk akla gelen isimlerden olacak zira Akif’e olan ilgisi herkes tarafından biliniyor. Rüya’ya olan ilgisi nedeniyle de acaba Rüya’yı kıskanıp bu işi yapmış olabilir mi diye soracağız ama merak etmeyin Simge Hoca bu işin ardındaki kişi olmayacak.

Öğretmen Dizisi Simge Gerçek Adı Yaşı

Cansın Şenel Öğretmen dizisinde Akif Hoca’ya aşık olan ama bir türlü bu aşkını itiraf edemeyen Simge Öğretmen karakterine hayat vermektedir. Eylül 1992 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelen şenel, başak burcudur.cansin senel resmi

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan Cansın şenel hem oyuncu hem de yönetmen olarak görev yapmıştır. Craft Atölye’de oyunculuk üzerine eğitim almış olan güzel oyuncu, oyunculuk üzerine yurt dışında yüksek lisans yapmıştır. İlk kez Öğretmen dizisi ile kamera karşısına geçmiştir.

Cansın Şenel Oynadığı Tiyatro Oyunları

  • Lal Hayat (Yapımcı) – 2019
  • Killology (Mekan Yönetimi ) – 2018
  • Yen (Mekan Yönetimi ) – 2017
  • Yutmak ( Mekan Yönetimi) – 2017
  • 10 11 12 (Mekan Yönetimi) – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu