Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Taner Kim? Okul Müdürü

Fox Tv Öğretmen dizisi bomba bir bölümle başlangıç yaptı. Dizinin en merak edilenlerinden biri de okul müdürü Taner Hoca oldu. İşte Öğretmen dizisi Taner hakkında detaylar!

Başrolünde İlker Kaleli’nin yer aldığı Öğretmen dizisinde Taner Hoca, okul müdürüdür. Yapılan kekleri hiç sorgulamadan yiyen, okul bütçesini sürekli düşünen biri olan Taner Hoca, Akif Hoca’nın planladığı patlama sonrasında herkesten önce koşarak çıkar okuldan. Canı pek kıymetli Taner Hoca karakterine ise bakın kim hayat veriyor.

Öğretmen Dizisi Taner Hoca Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Serhat Kılıç Taner karakterine hayat vermektedir. 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu aslen Malatyalıdır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde reji konusunda doktorasını yapmıştır.serhat kılıc resmi

Atatürk Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak da çalışmış olan Serhat Kılıç, radyo programcılığında adından söz ettirmiştir. 2012 yılında Cats&Dogs adlı prodüksiyon şirketi kurarak deneyimlerine bir yenisini daha katmıştır. Daha önce Benim Annem Bir Melek dizisinde rol alan oyuncu 2009-2010 yılları arasında Uyanık Bar programında sunuculuk yapmıştır.

Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan oyuncu 2010’da tarihi bir film olan Veda filminde Salih Bozok karakterine hayat vermiştir. 2011’de show tv ekranlarınn sevilen programı Paranoyak adlı programda gördüğümüz oyuncu, 2012 senesinde TRT 1 ekranlarının bomba dizisi Seksenler’in Ergun Plak’ı rolüyle izleyicinin gönlünü fethetmiştir. En son olarak ise Söz dizisinde rol alan oyuncu Çember dizisindeki rolüyle de tam not almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu