Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Tuğrul Kim? İşte Detaylar!

Ekranların yeni dizilerinden bir tanesi olan Öğretmen dizisi bu akşam ilk bölümü ile siz değerli izleyicilerin karşısında olacak. Öğretmen dizisinde her karakterin hikayesi farklı olacak. Bu hikayede en önemli karakterlerden bir tanesi olan Tuğrul hakkında ayrıntılar yazımızda sizlerle.

İlker Kaleli’nin Akif Hoca’ya hayat verdiği Öğretmen dizisinde oldukça iyi bir kadro bizlerle olacak. Öğrenci kadrosunda genç ve yetenekli isimlerin yer aldığı Öğretmen dizisinde Tuğrul da 12-A sınıfına giden öğrencilerden biri. Rüya adlı başarılı bir öğrencinin intihar etmesi sonrasında Akif Hoca’nın mercek altına aldığı öğrencilerden biri de Tuğrul olacak.

Öğretmen Dizisi Tuğrul Gerçek Adı Yaşı

Efekan Can Öğretmen dizisinde Tuğrul karakteri ile ekranlarda. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı “Azize” dizisinde Kuzey Alpan karakterine hayat veren oyuncunun hayatı hakkında detaylarla devam edelim.

Efekan Can Kimdir? Kaç Yaşında?

En son Azize dizisinde Kuzey karakterine hayat vermiştir.  Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Serhan karakterine hayat vermişti. İşletme ve Sosyal Bilimler konusunda eğitim almış olan oyuncu, oyunculuk konusunda ise Atölye Craft’da eğitim almıştır.efekan can resmiEfekan Can, 1994 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yapmıştır.efekan can resmi

Ancak oyunculuğa ilgili olan oyuncu Atölye Craft’ta oyunculuk konusunda eğitim almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu