Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Yılmaz Kim? Komiser Yılmaz

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan gençlik dizisi Öğretmen tüm karakterleriyle dikkat çekiyor. Öğretmen dizisi Yılmaz kim diyenler için işte detaylar!

Akif öğretmenin ilk aradığı komiser olan Yılmaz, alelacele olay yerine gider ve sorunları çözmeye çalışır ancak her ne kadar olay duyulmasın istense de sosyal medya nedeniyle herkesin gözü kulağı Küçükkapı Lisesi’nde olur. Yılmaz bakar ki olay çığırından çıkıyor araya Emniyet Müdürü girer.

Öğretmen Yılmaz Komiser Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Serkan Keskin Öğretmen dizisinde Komiser Yılmaz’a hayat veriyor. Bir dönem Leyla ile Mecnun dizisinde oynayan başarılı oyuncu Serkan Keskin; 25 Kasım 1977 yılında İzmit ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine Akademi İstanbul da eğitimlerini tamamlayan Serkan, ilk defa kamera karşısına 2003 yılında “Çaylak” isimli dizide oynadığı rol ile oyunculuk serüvenine başlamıştır.serkan keskin resmi

Ülke çapında dikkat çekmesi iki sezon boyunca 2006 yılında “Hırsız Polis” isimli dizide oynadığı Bünyamin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.serkan keskin resmi Son zamanlarda yeniden ve yeni bölümleri ile Blue TV de başlayan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde İsmail karakteri ile izlemiştik. Tabi kariyerinin bence zirveye ulaştığı nokta ise Leyla ile Mecnun dizisindeki İsmail karakteri ile gösterdiği performans ile yıldızı parlamıştır. Son olarak “Bir Aile Hikayesi” dizisinde rol aldı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu