Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisi Zeynep Kim? Akif’in Sevdiği

4 Mart itibariyle ekranlara gelecek olan Öğretmen dizisinde en önemli karakterlerden bir tanesi de Zeynep öğretmen. Peki Öğretmen dizisi Zeynep kim, nasıl biri, Zeynep’in gerçek adı ve bilgileri sizler için derlendi.

Mezuniyete çok az bir süre kala Rüya adlı başarılı bir genç kızın intiharı ile sarsılan okula rağmen Rüya’nın sınıf arkadaşları bu durumu hiç önemsemez. her zamanki rutin hallerine devam eden sınıfın bu halleri Akif Hoca2nın gözünden kaçmaz.

Bu intiharın ardında yatan gerçeği bulmaya ant içer. Bu süreç içerisinde Akif’in en yakınında olan isim Zeynep Hoca’dan başkası değildir. Evlilik teklifi ile mutlu ettiği Zeynep’i bu yaşananlar bakalım nasıl etkileyecek izleyip hep birlikte göreceğiz.

Öğretmen Dizisi Zeynep Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Ceren Moray Öğretmen dizisinde Akif’in sevdiği Zeynep Hoca’ya hayat verecek. Ceren Moray son olarak Star tv ekranlarında yayınlanmış olan “Avlu” dizisinde Azra adlı bir mahkuma hayat vermişti. Oyuncu hakkında diğer detaylar ise yazımızın devamında sizlerle.ceren moray resmi

Fox Tv’de yayınlanan “O Hayat Benim” adlı dizide baş karakter olan Efsun karakterine hayat veren oyuncu, Haziran 1985, Diyarbakır doğumludur. Babası Diyarbakırlı bir bankacı olan oyuncunun annesi ise Kastamonuludur. Çocukken İstanbul’a yerleşmiş olan oyuncu İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Ailenin tek çocuğu olan güzel oyuncu, ergenlik döneminin çok sıkıntılı geçtiğini belirtiyor. 1,60 boyunda ve 45 kilodur. “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde Su karakteri ile adından uzun bir süre söz ettirmiştir.ceren moray resmiFransız bir sevgilisi olan oyuncu 2003 senesinde yayınlanan “Serseri Aşıklar” adlı dizi ile kamera karşısına çıkmıştır. 2004 senesinde “Dayı” adlı dizide Simge karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. “Nefes Nefese”, “Doktorlar”, “Kavak Yelleri”, “İşler Güçler”, “O Hayat Benim”,  “Bir Küçük Eylül Meselesi”, “Olaylar Olaylar”, “Yok Artık” adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu son olarak “Avlu” dizisinde Azra karakteri ile de adından söz ettirdi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu