Dizi Haberi

Olgun Şimşek Ramo’da! Ramo Oyuncu Kadrosuna Büyük Transfer

Olgun Şimşek Ramo dizisine dahil oldu. Uzun süredir Edho dizisinde geri döneceği haberleri yapılsa da Olgun Şimşek Ramo dizisinden yana tercihini kullandı.

Shıow TV ekranlarında yakın zamanda başlayan ve baş rollerinde Murat Yıldırım ile Esra bilgiç’in yer aldığı Adana ilimiz de çekimleri yapılan dizi de yeni sezon öncesinde köklü değişikliğe gidildi. Ramo Nerede Çekiliyor konusunda yakın zamanda değişikliğe gidildi. Artık Adana ilimizde çekimleri yapılmayacak.

Kimsesiz yaşar (Olgun Şimşek) Ramo Oyuncuları arasında

Bunun yanında önemli isimlerde bir bir kadrodan ayrılmaya başladı. Aralarında en önemlisi Boz karakterine hayat veren Görkem Sevindik kadrodan ayrıldığı haberi basına yansıdı. Önemli isimler kadrodan ayrılırken, yerlerine yine dikkat çeken isimleri kadrosuna katmaya başladı. İlk olarak Olgun Şimşek Ramo oyuncuları arasına ismini yazdırdı. Yeni sezon çekimleri Ağustos ortasında başlayacak olan diziye önemli iki karakterin daha katılması bekleniyor.

=> Ramo Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ramo Oyuncusu Olgun Şimşek Kimdir

1971 yılında Bursa ilinde hayata gözlerini açmıştır. Babası Bingöllü annesi Bursalıdır. Şu an 49 yaşında olan Olgun Şimşek oyunculuğu kadar sesi ile dikkat çekmiştir. Çocukluk yılları Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa semtinde geçmiştir. Yine Liseyi de Bursa Mustafa Kemal Paşa Endüstri meslek Lisesinde tamamlamıştır.

Olgun Şimşek Ramo da resmi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunu olan Olgun Şimşek 1993 yılında oyunculuk mesleğine başlamıştır. 1993 yılında Tetikçi Kemal, aynı yıl Tersine Dünya filmlerinde rol almıştır.

Yıldızının Parlamasına %100 katkısı olan

  • Bir Demet Tiyatro komedi  “Kudret”
  • Yedi Numara “Sabit Ballıoğlu”
  • İbo Show “Güçlü”

karakteriyle yıldızı parlamış, ülke çapında tanın bir oyuncu haline gelmiştir.

Olgun Şimşek'in yeni dizisi Ramo

Özel Hayatı

İlk evliliğini Şebnem Sönmez ile yapsa da anlaşamadıkları için boşanmıştır. Sonrasında 19 Kasım 2011 tarihinde Zeynep Kocabeyoğlu ile dünya evine girmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu