Tv Programları

Ömer Döngeloğlu Hangi Kanalda Çıkıyor 2020

Ömer Döngeloğlu Hangi Kanalda Çıkıyor? nereden yayın yapıyor? Diye merak edenlerin sayısı hiç de az değil. Yıllarca kanal 7 ekranlarında sahur vaktinin vaz geçilmez isimlerinden birsi olan Ömer Döngeloğlu, bu yıl yani 2020 Ramazan ayında Kanal 7 ekranlarında yer almayacak.

Bir çok kişi Ramazan ayının vaz geçilmez isimlerinden olan dini program sunucunun hala ayrılmasına inanamadıkları için Ömer Döngeloğlu Kanal 7 den ayrıldı mı? diye sorduklarını görünce bu haberi kalama alma ihtiyacı doğdu.

Kanal 7 ekranlarında Öner Döngeloğlu uzun yıllardır bu görevi üstlenmiş, gecenin geç saatlerinde yayınlanmasına karşın, ciddi reyting oranlarına sahipti. Ancak kanal 7 yönetimi bazı nedenlerden dolayı ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu ile yollarını ayırdı.

YAZI İÇERİĞİ

Ömer Döngeloğlu Neden Ayrıldı?

Yaklaşık 10 yıldan fazladır Kanal 7 ekranlarında kimi zaman sahur kimi, zaman da iftar programları ile karşımıza olan ünlü sunucu Ömer Döngeloğlu neden kanal 7’den ayrıldı? Bu soruyu merak edenler için ufak bir açıklama yapmak istedik.

Ömer Döngeloğlu hangi Kanalda (görsel)

İlahiyatçı yazar Ömer  Döngeloğlu, hitabet yeteneği çok iyi olduğu için yıllarca bu sektörün zirvesinde yer eden isim oldu. Ancak kanal 7 ile bazı anlaşmazlıktan dolayı, yeni sezon için sözleşme imzalayamadılar. Bu konuda bir çok spekülasyonlar yapılsa da en net cevap, yönetim ile aralarında anlaşmazlığın olması.

Ömer Döngeloğlu hangi Kanalda

10 yılı aşkındır yürüttüğü sahur vakti program sunucunu bırakan ve yerine, geçtiğimizi sezon Show TV de iftar ve sahur programını sunan Mustafa Karataş’ın gelmesi ile Ömer Döngeloğlu hangi kanalda diye arayışların olduğunu gördüm. Bu soruya ünlü sunucunun verdiği bir tiwiti ekleyerek cevap vermek istiyorum.

Her ne kadar Kanal 7 ile anlaşamasa da youtube üzerinden sohbetlerine devam edeceğini anlıyoruz.

Ömer Döngeloğlu Sohbetleri İzle

Kanal 7 ile anlaşması bitten Ömer Döngeloğlu hiç bir kanal ile anlaşmadığı için youtube üzeriden sohbetlerine devam edeceğini duyurmuştu. Ramazan ayı boyunca ekstra olarka canlı yayınlarla yine ekranlarda devam edecek.

Bunun yanında Tuzla belediyesi ile sanal ortamda bir anlaşma yaptığını ünlü sunucu su sözlerle dile getirdi.

Bugün Dursun Ali Erzincanlı kardeşimle, Tuzla belediyemizin Ramazan sohbetleri için sanal ortamda kayıt yaptık

Ömer Döngeloğlu Pandemi sürecinde korona virüsten vefat etmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu