Beni Bırakma

Onur Aziz Özdemir Kimdir? Beni Bırakma Berk

Onur Aziz Özdemir kimdir, hangi diziler ve filmlerde rol aldı sorularının yanıtları sizlerle! Beni Bırakma Berk rolüne hayat veren Onur Aziz Özdemir hakkında merak ettiğiniz detayları sizler için derledik.

Atv ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan dizisi Beni Bırakma yeni sezonda dizinin hikayesinde değişikliğe giderek yola devam ediyor.beni birakma berk resmi

Ayrılan oyuncuların yerine yeni oyuncular arayışına giren Beni Bırakma, yaptığı seçmeler sonrasında dizinin kadrosuna yeni yüzler dahil etti. Daha önce ekranlarda görmediğimiz oyuncularla merak uyandıran Beni Bırakmanın yeni sezonu şimdiden merakla bekleniyor.

Beni Bırakma dizisinde Berk karakteri de yeni sezonda yer alacak karakterlerden bir tanesi oldu. Dizide oyunculuğu ile seyirciden tam not almaya hazırlanan Onur Aziz Özdemir ekranların yeni yüzlerinden biri.

Onur Aziz Özdemir Hayatı Dizileri Filmleri

Beni Bırakma Berk rolüyle ekranlara gelecek olan genç oyuncu Onur Aziz Özdemir, SunArt Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Beni Bırakma dizisi oyuncu seçmelerinde başarılı olup diziye dahil olmuştur.onur aziz ozdemir resmi

Yeni sezon fragmanı sonrasında gözlerin çevrildiği Beni Bırakma dizisi oyuncunun rol alacağı ilk dizidir. Oyuncu dizinin ana karakterlerinden biri olan Berk karakterine hayat verecektir.

Onur Aziz Özdemir Dizileri ve Filmleri

  • Beni Bırakma (Berk) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu