Oyuncu Kadrosu

Onur Saylak Kuzgun Dizisi Ferman Rolüyle Seyirci Karşısında!

Ay yapım tarafında geçtiğimiz yıl Ocak ayında Star TV ekranlarında başlayan dizi yeni sezonuna bomba gibi isimleri kadrosuna katarak devam edecek. Bu yazımızda Kuzgun Ferman rolü ile karşımıza çıkacak oyuncu ve bu oyuncuya hayat veren Onur Saylak hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Kuzgun Ferman Kim?

Ay yapım geçtiğimiz yıl Show TV de aynı anda hem Çukur hem de Çarpışma dizisinin yapımcılığını yaptı. Çarpışma dizinde Veli Cevher olarak karşımıza çıkan oyuncu, Çukur dizisine de aynı isimle konuk olmuş, Türk TV tarihinde bir ilk yaşatmıştı. Çarpışma dizisinin bitmesinden sonra baş rol de yer alan Onur Saylak’ın yeni projesi ne  olacak diye merakla sevenleri beklerken, bugün izleyicilerine iyi haber geldi diyebilirim.Kuzgun Ferman Onur Saylak Yine bir ay yapım projesi olan Kuzgun dizisi Ferman karakteri ile karşımızda olacak. Aldığımız bilgilere göre Ferman karakteri yine mafya vari bir karakter olacağı için Onur Saylak bu karakteri canlandırmada zorluk çekmeyeceğini, rahatlıkla söyleyebilirim. İlerleyen bölümlerde başarılı oyuncunun nasıl performans gösterdiği konusunda sizleri ayrıca bilgilendireceğiz. 

Kuzgun Dizisinde Ferman’ı Canlandıran Oyuncu

Daha önce yukarıda da bahsettiğim gibi en son Çarpışma dizisinde veli Cevher karakterine hayat veren başarılı oyuncunun gerçek ismi Onur Saylak. Son zamanlarda dikkatleri Vatanım Sensin isimli dizide vatan haini bir paşaya hayat vermişti.Kuzgun Dizisi Ferman - Onur Saylak Resmi Vatanım sensin dizisinden sonra oldukça popüler bir oyuncu haline gelen Onur Saylak; 1977 yılında hayta gözlerini açmıştır. Şu an 41 yaşında olan Onur, 180 cm boyundadır. 2011 yılında oyuncu Tuba Büyüküstün ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden ikizleri dünyaya gelmiştir. Maya ve Toprak adında evlatları olan oyuncu bu evliliğini 2017 yılında sonlandırma kararı almıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Fizik Bölümünde üniversite yaşamına adım atsa da daha sonra Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesinde Kamu Yönetimi Bölümünde eğitim almaya başlamıştır.

Bu arada tiyatro ile tanışan Onur, bunca zaman aradığı ve sevdiği işin bir oyuncu olmak olduğunu anlayan Onur, sevdiği mesleğin eğitimin almak için Bilkent Üniversitesinde Tiyatro Bölümünü kazanmış ve eğitimin tamamlamıştır. İlk defa dizi sektörün de eski eşiyle baş rolü paylaştığı “Gönülçelen” adlı dizi ile adımı atmıştır.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı