Oyuncu

Osman Aydın Kimdir? Yaşı Sevgilisi Dizileri

Osman Aydın kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı merak edenler için Osman Aydın hakkında bütün detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Yeni sezon dizilerinden olan Karamel Yapım imzalı Kanal 7 dizisi Emanet dizisinde rol alacak olan Osman Aydın’ın hayatı hakkında detaylar sizlerle!

Osman Aydın Hayatı Yaşı Dizileri

Osman Aydın, 1986 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. 2016 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan “Fenomen” adlı yarışma programında yer alan Osman Aydın, İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu Uluslararası Lojistik Bölümü mezunudur.osman aydin resmi (1)

Bir dönem profesyonel olarak futbol ile ilgilenen oyuncu, o dönem yaşadığı bir sakatşık sonrası futbol kariyerine veda etmiştir. Ardından modellik yapmaya başlayan Osman Aydın, oyunculuk eğitimi alarak ekranlara yer almak için ilk adımı atmıştır.osman aydin kim resmi

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Osman Aydın Emanet dizisiyle ekranlara gelecektir. Son olarak 2017 yılında yayınlanan komedi türünde bir dizi olan “Türk Malı” dizisinde Eren karakterine vermiştir.

Daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar”, “Kara Para Aşk”, “Medcezir” dizilerinde rol almıştır. Oyuncu “Fenomen” yarışmasının ardından “Geleceğin Starı” yarışmasıyla da dikkatleri çekmiştir.

Osman Aydın Sevgilisi

osman aydin sevgilisi resmi

Model olan Çağda Çetin ile sevgilidir.

Osman Aydın Boyu Kilosu Burcu

Oyuncunun boyu 1.85 m, kilosu ise 78 kg dır.

Bu yazımızda sizler Osman Aydın kimdir sorusuna detaylı olarak cevap vermeye çalıştık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu