Tv Programları

Özde Karacan Kimdir? [Doya Moda Yarışmacısı]

Doya Doya Moda Özde Karacan 9 Mart 2*020 Pazartesi günü yarışmaya katılan yeni yarışmacılardan bir tanesi oldu. Geçtiğimiz hafta iki yarışmacının ayrılması bizleri oldukça şaşırtsa da bu hafta daha güçlü ve iddialı yarışmacılar katıldı. Bunlardan birisi de Özde Karacan oldu.

Özde Karacan 9 Mart Pazartesi günü modanın kalbinin altığı TV 8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacısı olarak karşımıza çıktı. Bildiğiniz üzere farklı bir konsept ile ilerleyen Doya Dola Moda, büyük bedenlerin yarışması olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Doya Doya Moda Özde Karacan Kim

Bu hafta yani 9 Mart tarihinde yarışmaya katılan Özde, iddiası ile ilk günden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. büyük bedenlerin de ekranlarda ve modanın kalbinin attığı yerde olması gerektiğini söyleyen Özde iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

Haftanın birincisi ben olacağım. Modayı ve giyinmeyi kızlara öğreteceğim Özde Karacan

Özde bu haftanın en dikkat çeken isimlerinde birisi olacak. Bakalım jüri üyesinden geçer not almayı başaracak mı hep birlikte göreceğiz.

Hafta içi her gün 12:00 da yeni bölümleri ile TV 8 ekranlarında yayınlanan Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu Uğurkan Erez’in jüri üyesi olarak 7 yarışmacının kıyafeti hakkında puanlama yapan yarışma programında bu hafta katılan Özde Karacan’ın bilgiler,

Özde Karacan’ın bilgileri;

Özde Karacan - Doya Doya Moda 9 Mart Yeni Yarışmacı

  • Doğum yılı: 1992
  • Yaşı: 28
  • Boyu: 1.75
  • Kilosu: 82
  • Bedeni: 42

Özde Karacan İnstagram Adresi

TV 8 ekranlarında yayınlanan moda yarışmasına katılan Özde Karacan’ın instagram adresi ve bilgileri

https://www.instagram.com/ozdekaracan/

Doya Doya Moda Özde Karacan’ın Geldiği Bölüm

9 Mart 2020 tarihinde yarışmaya katılan Özde’nin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısıdma verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu