Palvin Barbabara Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Palvin Barbara kim olduğu son zamanlarda oldukça fazla merak edilmeye başlandı. Son zamanlarda ünlenen ve kim olduğu merak edilen Palvin Barbara hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Palvin Barbara: 8 Ekim 1993 yılında Macaristan da dünyaya gelmiştir. Mesleği modellik olan Palvin, 1.75 cm boyuna ve 55 kg ağırlığındadır. Fiziğine çok dikkat eden ve bu formunu korumasın da sporun oldukça önemli bir yeri olan Palvin’in gözleri, eşi az görülen bir mavi iken saçları, kahverengidir. Palvin Barbara Resmi

Barbara Palvin ismini son zamanlarda sıkça duymamızın tek sebebi yakında keşfedilmiş birisi olmasından kaynaklanmaktadır. Budapeşte de yaşarken keşfedilen güzel oyuncu ve menken, İlk olarak 2006 yılında Spur Magazini için editörlük yapmıştır.

Palvin daha sonradan Asya ya taşındı. L’Officiel (Paris, Rusya, Türkiye, Tayland, Singapur), Vogue (Portekiz), Marie Claire (İtalya, Macaristan), Glamour Hungary , Elle (İngiltere, İtalya) Kore, Brezilya, Arjantin, İsveç, Sırbistan, Macaristan), Allure , Harper’s Bazaar ve Jealouse Magazine . Palvin, Armani Borsası gibi bir çok reklam kampanyalarından tanıtım yüzü oldu. Manken Palvin Barbara Resmi

2016 yılında geldiğimizde Palvin, “Illustrated Swimsuit Rookie Class” iimli sektörün bir parçası haline gelmiştir.  Ayrıca Armaninin “Acqua di Gioia” nın yenisi olmuştur. Palvin Amazon modasının yüzü Express ve Kaos reklam kampanyalarında yüz olmuştur.

Barbara, Şubat 2010 da Milano Moda Haftası sırasında Pradaya geçmiştir.  Palvin, Louis Vuitton , Miu Miu , Nina Ricci , Emanuel Ungaro , Christopher Kane , Julien MacDonald , Jeremy Scott , Giles Deacon , Vivienne Westwood , Etro ve onun da açılışını yaptı.

2012’de Victoria’s Secret Fashion Show’da manken olarak kendisini izlemiştik.  Oyuncu olarak Hercules: Thethracian Wars isimli film de yer almıştır. Duru ve saf güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Barbara, oyuncu ve manken sıfatları ile gündem de başarıları ile anılmak istediğini, verdiği röportajlar da aktarmıştır. Bizler de bu güzel oyuncuyu daha sık ekranlarda görecemiz konusunda, şüphelerimizin olmayacağını söyleyip, kendisine başarılar dileriz. Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM