Oyuncu Kadrosu

Patron Dizisi Fatih’in Sevgilisi Kim Olacak? Patron Dizisinden Yeni Haber

2019 Eylül ayı itibari ile Show TV başlayacak olan Patron dizisinde bir biri ardına bomba transfer gelmeye başladı. Yakın zaman da Çukur dizisinde Sena olarak izlediğimiz oyuncu, Patron dizisi Fatih’in Sevgilisi olarak karşımıza çıkacak. dilan çiçek deniz resmi 2

Yakın zaman da erkek baş rol oyuncusunun belli olduğu dizisinin Tims&B’nin yapımcılığını yapacağı ve yakın zamanda yine Show TV için Gülperi isimli dizinin de yapımcısı olarak karşımıza çıkan iddialı yapım şirketi Tims&B’den yine iddialı bir diziyi piyasaya sürecek. Şimdilik dizinin adı Patron olarak belirlendiğini ama basına duyurulmadan önce isim değişikliği olabileceğini de buradan sizlere duyurmak istiyorum. Bu arada [pembebuton]Patron dizisi Ela[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Patron Dizisi Kadın Başrol Kim Olacak?

Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini üstleneceği dizide henüz cast çalışmaları tamamlanmadı. Özellikle bayan baş rol için Çukur dizisinde Sena olarak izlediğimiz oyuncuya teklif gittiğini ama henüz bir anlaşma sağlanmadığını, kulislerde ise oyuncunun sıcak baktığı yönünde haberler var.dilan çiçek deniz resmi 9

Bizler en doğru bilgiyi vermek adına şu an için Patron dizisi Fatih karakterinin sevgilisi olarak Dilan Çiçek Deniz’in düşünüldüğünü, hatta teklif de gittiği yönünde haberlerin olduğunu, Dilan Çiçek Deniz de senaryoya bakıp karar vereceğini söyleyebiliriz. 

Patron isimli dizi ile Çukur arasında bir kaç yönden benzerlikler olacak. Güçlü bir mafya figürü ön planda olacak. Dilan yakın zamanda Çukur dizisinde oynaması nedeni ile bu dizide hiç yabancılık çekmeyeceği için ismi en ön planda olduğunu ama Dilan bu teklifi kabul etmediği takdirde Hande Doğan Demir’in de bu rol için ismi geçtiğini söyleyebiliriz.

Diğer ismi geçen başka bir oyuncu ise The Protector (Hakan Muhafız) internet dizisidne rol almış olan Ayça Ayşin Turan’ın da bu dizi için ismi geçen bayan oyuncular arasında olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu iç bayan oyuncu arasında hangisinin bu rolü oynamasını isterdiniz? yorumlarınız bekliyoruz. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu