Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid Akif Kim? Gazeteci Akif’in Gerçek Adı Yaşı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha katıldı. Payitaht Abdülhamid Akif kim diye arayanların merak ettiği detaylar yazımızda sizlerle. Karakter açıklamasının ardından oyuncu hakkında merak edilenler sizi bekliyor.

Cuma günlerinin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Payitaht Abdülhamid dizisinde Akif rolüyle gelen oyuncu hakkında bilgilerden evvel karaktere bakacak olursak; mesleğinin başında olan, oldukça başarılı bir gazeteci olan Akif dizinin önemli karakterlerinden biri olacak. 

Genç yaşta olmasına rağmen işinde adını duyurmuş olan Akif, Ahmet Celalettin Paşa’nın da en önemli adamlarından biri olarak seyirciyle buluşacak. Payitaht Abdülhamid dizisi Akif karakteri paylaştığımız bu bilgilerin ardından oyuncu hakkında detaylara geçelim.

Payitaht Abdülhamid Akif’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Cuma günü ekranlara gelecek olan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni karakterlerinden biri olan Akif hakkında merak edilenleri Payitaht Abdülhamid Akif’in gerçek adı ve hayatı hakkındaki bu bölümde bulabilirsiniz. 

TRT 1 Payitaht Abdülhamid dizisi Gazeteci Akif’in gerçek adı Ekin Mert Daymaz. Ekin Mert Daymaz kim sorusunun cevabına geçelim. Başarılı oyuncu 1990 yılında dünyaya gelmiştir. yıllar sonra ekin mert daymaz resmiHollanda doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş. Spora ilgili olan oyuncu liseden sonra basketbol konusunda kendini yetiştirme kararı almış ve Haliç Üniversitesi Antrenörlük ve Fitness Bölümünden mezun olmuştur.

2013 Best Model of The World’de 3. olan oyuncu, katıldığı yarışma sonrasında teklif üstüne teklif alan kişilerden. Bu nedenle yarışma sonrasında oyunculuk konusunda eğitim almaya karar vermiş ve aldığı eğitim sonrasında da ekran macerasına başlamıştır.  payitaht abdülhamid akif kim ekin mert daymaz resmi2014 senesinde ekranların sevilen dizilerinden Not Defteri dizisinde Egemen’e hayat vermiştir. “Ağlama Anne” dizisinde Zeynep karakterinin sevgilisi Mert karakterine hayat vermiş olan oyuncunun yeni dizisi Payitaht Abdülhamid oldu. Dizide Gazeteci Akif rolüne hayat verecek. 

Ekin Mert Daymaz Payitaht Abdülhamid Gazeteci Akif Yaşı-Boyu-Kilosu-Burcu-Sevgilisi

Bir dönem adı Hande Erçel ile anılan Ekin Mert Daymaz’ın burcu yay. 1,84 cm boyunda olan genç oyuncunun kilosu ise 76 kg dır. Genç oyuncunun yeni sevgilisi ise stil danışmanı olan 34 yaşındaki Eliz Sakuçoğlu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu