Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Kimdir? Gerçek Adı

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan kimdir, Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımız sizlerle!

Es Film’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonda diziye pek çok karakter dahil oldu. Dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Aliye Sultan karakteri oldu.

Payitaht Abdülhamid dizisinde Aliye Sultan, 5.Murat’ın kızıdır. Sultan Abdülhamid’in yeğeni olan Aliye Sultan dizide yer alan ana karakterlerden biri.payitaht abdulhamid aliye sultan resmi

Peki Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan rolüyle izleyeceğimiz genç ve güzel oyuncu kim diyenler yazımızın devamında sizler için detaylar!

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Gerçek Adı Dizileri

Gökşin Saraç Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan rolüne hayat vermektedir. Dizi sektörünün yeni yüzlerinden biri olan güzel oyuncu, Selçuk Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.goksin sarac resmi

2013 yılında “Rüzgarlı Sokak” dizisinde rol almış olan güzel oyuncunun yer aldığı bir diğer dizi Payitaht Abdülhamid dizisi oldu. Oyuncu dizide Aliye Sultan rolüyle dizinin 5. sezonunda yer alacak.

Gökşin Saraç Dizileri ve Filmleri (Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan)

  • Payitaht Abdülhamid (Aliye Sultan) – 2020
  • Rüzgarlı Sokak – 2013

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu