Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid Robina Kimdir? Gerçek Adı Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Payitaht Abdülhamid, 2018-2019 sezonunda reytinglerini artırarak büyük kitle kazanan ve bu sezon 3. sezonu ile karşımıza çıkan TRT 1’in en popüler dizileri arasına girmeyi başaran Payitaht Abdülhamit dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Bu yazımız da Payitaht Abdülhamid Robina kim olduğunu ve gerçek isimi ile birlikte daha önce oynadığı dizilerden bahsedeceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

Tarih tekerrürden ibarettir sözünü hemen hemen hepimiz biliriz ama gene de tarihide yaşadıklarımızı çabuk unuttuğumuzda hata yaparız. Bu dizi bizlere yakın tarihimize ışık tutarken, güncel hayatımızda devletimize ve milletimize karşı oynan oyunları sanki eskiden yaşamışcasına anlatıyor. Bu yüzden her ne kadar dizinin sıkı takipçisi olmasam da çıkan fragmanlarını yakından takip ediyorum. Bakalım dizinin oyuncu kadrosuna Robina karakteri ile katılan güzel oyuncu ne gibi bir değişiklik yapacak. Bekleyip göreceğiz. Şimdi Robina kim olduğunu anlatmaya başlayalım.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Robina Kimdir?

Bildiğiniz üzere bir çok dizi iki hafta tatil vermesine rağmen TRT bu düzene uymadı ve en popüler dizilerini dahi yayınlamaya devam etti. Bu hafta yani 11 Ocak 2019 Cuma günü TRT 1 ekranlarına 69. bölümü ile gelecek olan bölümde çok önemli olaylar yaşanacak. Yüzbaşı Halil Halid’in hainlerce tuzak kurulup hain iftirasından sonra kendi ayarladıkları kadılarla idama mahkum edilmesi ve askerlerin vurmamak istememesinden sonra Halil Halid’in harika konuşması hala kulaklarımda. Halen Halid öldü mü yoksa yine askerler vurmaktan vaz mı geçti şu an için belirsizliğini korusa da o anları bir kez daha izleyip bu şuurlar yazımızı okumaya devam etmeniz için video ekliyorum ve sonrasında yine beraberiz. Sakın bir yere ayrılmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=cXr4pMGWpNI

buraya Düşman her an her yerde ve bu yüzden her zaman uyanık olmalıyız. Vatanı için savaşan Halil Halid hain gibi gösterilmeye çalışılsa da bunun öyle olmadığını hem askerker hem de Rabbim bildiği için Halid de ölmek için korkmuyor. Neyesa asıl konumuza dönecek olursak diziye yeni bir oyuncu olarak dahil olan Robina nasıl bir karakter diyecek olursak elimize iki ayrı bilgi ulaştı.

  • Saraya girip hain olarak çalışacak bir ajan
  • İkincisi ise Saraya giremeyen ama öğrendiği bilgilerle Albulhamid’e zarar vermek için çabalayacak
payitaht abdülhamid robina (ece irtem) resmi 1

bu iki bilginin de sonu kesinlikle Robina’nın hain olduğuna çıkıyor. Bakalım gerçekten bir haini mi canlandıracak bekleyip göreceğiz. Şimdi izlere Robina karakterine hayat veren yani oyuncunun gerçek ismini açıklayalım.

Robina’nın Gerçek İsmi Ve Oynadığı Diziler

payitaht abdülhamid dizisi robina (ece irtem) resmi 2

Payitaht Abdülhamid dizisine 69. bölüm de katılmasını beklediğimiz ve Robina karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Ece İrtem’dir. Ocak 1991 yılında hayata gözlerini açan güzel oyuncu Ece İrtem oğlak burcudur. 1.70 ve 53 kg ağırlığında olan Ece sağlını ve formunu korumayı başaran oyunculardandır. Lisans eğitimini “Yaşar Üniversitesi Opera ve Şan” bölümünden mezun olmuştur. Aslen Sivaslı olan Ece, ilk kez kamera karşısına 2004 yılında yayınlanan “Kaçak Gelin” isimli dizide rol alarak bu sektöre adım atmıştır. Sonrasında 2016 yılında “Kertenkele” isimli dizide rol alır. Ancak ülke çapında tanınmasında büyük katkı sağlayan Show TV ekranlarında yayınlanan “Yeni Gelin” isimli dizide “Afet” karakterine hayat vermiştir. Gelin Afet karakterini bir hatırlayalım.

Payitaht’ın Robina Karakterinin En Son Yer Adlığı Yeni Gelin Dizisinden Bir An

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu