Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan Kimdir? Gerçek Adı

Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan kimdir, Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarında her cuma yayınlanan Es Film imzalı Bülent İnal’ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinde bir ayrılık kapıda.payitaht abdulhamid saliha sultan resmi

Özlem Conker’in canlandırdığı Bidar Sultan diziye veda ederken Saliha Sultan’ı izleyeceğiz. Peki Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan rolüne hayat veren güzel oyuncu kimdir işte yanıtı!

Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan Gerçek Adı Dizileri

Vildan Atasever Payitaht Abdülhamid Saliha Sultan rolüne hayat vermektedir. “Tek Yürek” dizisinde kuaför İlknur rolüyle büyük beğeni alan oyuncu yeniden TRT 1 ekranlarında!

26 Temmuz 1981 tarihinde, Bursa’da dünyaya gözlerini açan Vildan Atasever’in ailesi köken olarak Erzurum’dan gelmiştir. Beş erkek kardeşe sahip olan güzel oyuncu, polis olan bir baba ve ev hanımı olan bir annenin tek kızıdır. vildan atasever resmiBahçelievler Gürsoy Koleji mezunu olan mavi gözlü oyuncu, henüz 15 yaşında tiyatro konusunda eğitim almıştır. Açıköğretim’de eğitim alırken ise boş durmamış ve Dj ve Vj’lik yapmış olan Vildan Atasever, hayatının dönüm noktası olacak Çetin Etili ile tanışıp tiyatro konusunda eğitim almıştır.

“Kurtlar Vadisi” dizisinde canlandırdığı Hüsrev Ağa’nın kızı olan Nazan Bekiroğlu ile seyirciden tam not almıştır. Ardından “Kadın İsterse” adlı dizi ile başarı listesine bir yenisini daha eklemiştir.Bu dizide ise ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar ile rol alan güzel oyuncu, Buket karakterine hayat vermiştir. vildan atasever resmi6Sinema sektörüne ilk adımını ise “İki Genç Kız” adlı film ile olmuştur. Bu filmdeki başarısı ile göz dolduran oyuncu Altın Portakal ödülünü alarak iyice popüler olmuştur. Nejat İşler, Melisa Sözen gibi usta oyuncuların rol aldığı “Bıçak Sırtı” diziden rol alan Vildan Atasever, “Gece Sesleri” dizisinde de adından söz ettirmiştir.

Daha önce “Azize”, “Plajda Kız Tavlama Kılavuzu”, “Kader”, “Yaralı Yürek”, “Osmanlı Cumhuriyeti”, “Samanyolu” adlı yapımlarda da rol almıştır. Güzel oyuncu, Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Klavye Delikanlıları” adlı dizide Seyran karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu