Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid Yeni Gelen Oyuncular Kim? (2019-2020)

2019 Mayıs ayının son haftasında sevenlerine kısa bir ara veren diziye yani Payitaht Oyuncuları arasına yeni sezonda yeni isimler dahil oldu. Diriliş dizisinden kadroya dahil olan önemli isimlerin kimler olduğunu bu yazımızda sizler için açıklayacağız. Payitaht Abdülhamid Yeni Gelen Oyuncular 2019-2020

İlk bölümü 24 Şubat 2017 yılında yayınlanan ve ikinci sezon sonunda final yapacağı konuşulan dizi,üçüncü sezon için de onay alması ile kolları yeni oyuncu için sıvadı. Es film imzalı, Osman Bodur ile Uğur Uzunok’un kaleme aldığı, Serdar Akar’ın ise yönettiği Payitaht Abdülhamid dizisine yeni oyuncular dahil oldu.

Payitaht Abdülhamid Oyuncu Kadrosuna Yeni Gelenler 2019

Birbirinden önemli konulara değinen ve Osmanlı Devletinin son zamanlarda yaşadıklarını konu alan diziye daha önce Diriliş Ertuğrul kadrosuna da oynamış isimlerinde katılması ile daha heyecanlı ve bir o kadar merak konusu olan Payitaht yeni gelen oyuncular kimler olduğuna, hadi hep birlikte bakalım.

Ceyhun Mengiroğlu (Mehmet)

En son 2017 yılında Rüya isimli dizide rol alan yakışıklı oyuncu Ceyhun 1986 İstanbul doğumludur. Ceyhun daha önce babası gibi mutfakta ünlü bir şef olmak istemiş bu yolda ilk adım olan Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü başarı ile tamamlamasına rağmen, oyuncu olma hayalini hep kurmuştur.Ceyhun Mengiroğlu Payitaht Oyuncusu

Hayallerinin peşinden gitmeye karar veren başarılı aktör, ilk defa kamera karşısına 2014 yılında Paramparça isimli dizide Deniz karakteri ile harika bir performans göstermesi ile bir anda yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Hemen akabinde bir yıl sonra Adı Mutluluk isimli dizide Eren Yüksel karakteri ile gerçekten yıllardır bu sektörün içinde gibi bir performans ile göz doldurmuştur.Payitaht Abdülhamid Mehmet (Ceyhun Mengiroğlu)

Şu an 23 yaşında olan Ceyhun yeni sezonda yani 2019-2020 sezonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid Mehmet karakteri ile kendisini izleyeceğiz.

Ceyhun Mengiroğlu’nun Yer Aldığı Yapımlar

  • 2014 – Paramparça
  • 2015 – Adı Mutluluk
  • 2017 Rüya

Gülsim Ali İlhan (Gülcemal)

En son diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan hatun karakterine hayat veren başarılı oyuncu dizide Turgut Alp’in eşi ve obanın hatunu olarak izlemiştik. Gerçekten Diriliş dizisinde başarılı bir performans sergileyen oyuncunun o halini kısaca hatırlayalım.

 

Gülsim Ali, 1993 yılında hayata gözlerini açan güzel oyuncu şu an 26 yaşındadır. Ailesi Bulgaristan da ikamet eden Gülsim, Bulgaristan da düzenlenen güzellik yarışmasında dereceye girmiştir. güzellik yarışmasından sonra yıldızı parlayan Gülsim, modellik ve oyunculuk teklifleri almıştır. Gülsim Ali Payitaht Abdülhamid Oyuncusu

Türkçe Bulgarca ve İngilizce ve Japonca dillerini bilen kendisini geliştirmiş Gülsim, oyunculuk üzerine gelen tekliflerden ana vatanı Türkiye’den yana kullanmıştır. 2012 yılında “Son Yaz Balkanlar 1912” dizi ile ekran macerasına başlamıştır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisi dördüncü sezonda Aslıhan karakterine hayat vermiştir. 

Sonrasında ise “Seddülbahir 32 Saat” adlı dizide karşımıza vefakar bir hemşire olarak çıkmıştır. Diriliş dizisinden hemen önce, Star TV ekranlarında yayınlanmış olan “Hanım Köylü” isimli dizinin kadrosuna kendisine yer bulmuştur.Payitaht Abdülhamid Gülcemal (Gülsim Ali)

Sonrasında, Show TV de yayınlanan Yüzleşme isimli dizide Ayşegül olarak harika bir oyunculuk performansı gösterse de Yüzleşme dizisinin reytinglerinin kötü gitmesinden dolayı, dizi final yaparak ekran macerasına son vermiştir. Daha sonra Diriliş dizisinde Aslıhan hatunu başarı ile canlandırmıştı. Şimdi yeni sezonda Payitaht Abdülhamit Gülcemal karakterini canlandıracak.

Gülsim Ali İlhan’ın Yer Aldığı Yapımlar

  • 2012 – Son Yaz Balkanlar 1912
  • 2015 – Seddülbahir 32 Saat
  • 2016 – Hanım Köylü
  • 2017 – Diriliş Ertuğrul
  • 2019 – Yüzleşme

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu