Payitaht Abdülhamid Ziya Sami Kim? Halil Halid Hain Mi?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisine Ziya Sami karakteri dahil oldu! Peki Payitaht Abdülhamid Ziya Sami kim? Hain Mi? Halil Halid öldürülecek mi? Merak edilen soruların yanıtları yazımızda sizlere sunuldu.

Bülent İnal’ın muhteşem oyunculuğu ile seyirciden tam not alan Payitaht Abdülhamid dizisinde Halil Halid’in abisi olarak diziye dahil oldu. Ziya Sami hakkında Abdülhamid Hanın sözleri ekran başındakileri heyecanlandırdı. “Ziya Sami haindir, ona yardım eden de haindir.payitaht abdulhamid ziya sami ertugrul postoglu resmi - Payitaht Abdülhamid Ziya Sami Kim? Halil Halid Hain Mi? Halil Halid bulunduğu yerde öldürülsün!” emri veren Abdülhamid han akıllara Halil Halid hain mi sorusunu getirirken Halil Halid’in de Ziya Sami’yi korumak için ateş açtığı sahneler fragmanda dikkat çekiyor.

Payitaht Abdülhamid dizisi hayranları Halil Halid’in hain olduğuna inanmayı asla istemiyor ve bu işin içinde var bir şeyler şeklinde sosyal medyada yorum yapıyorlar. Hatta bu olayın aslında Abdülhamid Han’ın bir planı dahilinde olduğunu düşünenler ağır basmakta. Tüm bu olayların odak noktası haline gelen Ziya Sami karakterine hayat verecek Ertuğrul Postoğlu kimdir ile yazımıza devam edelim.

Payitaht Abdülhamid Ziya Sami’nin Gerçek Adı Bilgileri

Ertuğrul Postoğlu. TRT1 ekranlarında pek çok dizide rol almış olan usta isim, son olarak “Elimi Bırakma” dizisinde Mesut karakterine hayat vermişti. Öncesinde de “Diriliş Ertuğrul” dizisinde bahadır Bey’e hayat vermişti.

Ertuğrul Postoğlu, aslen Malatyalı. Yaklaşık 22 senedir ekranlardadır. Kanal D den evvelde seslendirme piyasasında 9 sene faaliyet gösterdiğini dile getiren oyuncunun babası öğretmen, annesi ise Kimya uzmanıdır. Baba memur olunca yol İstanbul’a çıkar.

Ertuğrul Postoğlu burada büyür. Lise Eğitimini “Kabataş Lisesinde” alır. Pazarlama hatta hamallık bile yapar. Bir gün boş boş arkadaşları ile takılırken taklit ve ses tonu çok oturaklı olduğunu bu sesini kullanmasını söylerler.payitaht abdulhamid ziya sami resmi - Payitaht Abdülhamid Ziya Sami Kim? Halil Halid Hain Mi? Ertuğrul Postoğlu, o vakte kadar belki de aklına gelmemiş olan fikri hayata koyar ve artık geçimini seslendirmeden kazanmaya başlar. Aynı zamanda tiyatro ile de haşir neşir olan Postoğlu, halen aktif bir tiyatro oyuncusudur.

Ertuğrul Postoğlu, “Paramparça” adlı dizideki rolü ile ünlenmiştir. “Elimi Bırakma” dizisinde Mesut karakterini canlandırmadan önce en son oynadığı ülkemizin en popüler dizilerinden olan “Diriliş Ertuğrul” dizinde Candar beyin kardeşi Bahadır beyi canlandırmıştı.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM