Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamit David Grun Kimdir? Oyuncu Bakın Nerde Oynamış!

Yeni sezonda yeni yüzler ile kadrosunu genişleten Payitaht Abdülhamit dizisine David Grun karakteri dahil oldu. Peki Payitaht Abdülhamit David Grun kim, tarihte böyle biri var mı, oyuncunun gerçek adı, yaşı, bilgileri tüm bunlar yazımızda sizlerle.

Payitaht Dizisi David Kim Merak Edenler Bakın Kimmiş!

David Grun karakterine hayat verecek olan oyuncu Şakir Güler.Payitaht Abdülhamit dizisi 90. bölümde seyirci karşısına çıkacak olan David Grun karakteri hakkında bilgilere geçemeden evvel sizlere öncelikle oyuncu hakkında bilgiler sunalım.şakir güler resmi

David Grun’un Gerçek Adı Bilgileri

Şakir Güler.  1987’de  İstanbul’da dünyaya gelen Güler, Kadir Has Üniversitesi mezunu.   Nalan Yıldırım Casting & Management’ta çalışan oyuncu Film ve Drama üzerine eğitim almıştır.  Daha önce yine TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Tek Yürek” dizisinde rol almıştır. Selçuk rolüne hayat vermiş olan oyuncu “Sevda kuşun Kanadında” dizisinde Tom karakterine hayat verdi.

“Cinayet” adlı dizide rol alan oyuncu dizide  Kubilay rolüne hayat verdi.  “Alınyazım” adlı dizide rol alan oyuncu, 2011 yılında  “Huzurum Kalmadı”  dizisinde Mercan rolüyle seyirci karşısına çıktı.

2015 yılında  “Seddülbahir 32 Saat” dizisinde Bayram karakteri ile dikkat çekmeyi başaran Şakir Güler,  2015 yılında “Çırak” adlı sinema filminde de oynadı. 2018 yılında “Dört Köşeli Üçgen” adlı sinema filminde başarısında söz ettirdi.şakir güler resmiBir dönemin sevilen askeri dizisi “İsimsizler” dizisinde ise oyuncu koçu olarak  yer aldı. Oyunculuk dışında oyuncu koçluğunda da aranan isimlerden olan oyuncu hakkında diğer detaylara geçelim.

Şakir Güler Kaç yaşında? Sevgilisi Var Mı?

 

Şakir Güler, ikizler burcu. 32 yaşında olan oyuncu, evli değil. Sevgilisi olup olmadığı konusunda da malesef bilgi bulunmuyor. Kısaca oyuncu özel hayatı hakkında ser verip sır vermeyen oyunculardan. Yeğeniyle çekildiği fotoğrafları sevenleriyle paylaşan oyuncuya Payitaht Abdülhamit dizisinde başarılar dileriz.

Tarihte David Grun Var Mı? Merak Edilen O Sorunun Yanıtı

20 yaşlarda olan siyonist düşüncesiyle dikkat çeken David Grun, bir hukuk öğrencisidir. İlerleyen senelerde ise İsrail’in başbakanı olacaktır. Şehzade Abdülkadir2in en yakın arkadaşlarından biri olmayı başaran david Grun, onu yönlendirecektir. Bu yönlendirme sonrasında ise sarayda olaylar peşi sırasına gelecektir. tüm bu olayların odak noktasında bulunan David Grun tarihte var mı yoksa senaryo gereği yazılmış bir karakter mi bu konuda malesef bilgi bulunmuyor. Ancak dizide çok önemli bir rolle karşımızda olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı