Payitaht ‘Abdülhamit’ Dizisine Yeni Yüzler Dahil Oldu

Payitaht adlı dizi Geçen Sezon yani 2016-2017 sezonunda  17 bölüm yayınlayarak 23 Haziran 2017 Cuma günü  çekimlerine ara vermiş. Yeni sezon ilk bölümü 29 Eylül Cuma günü yayınlanarak seyirciden tam not almayı başarmıştı.

Payitaht ‘Abdülhamit’ Yeni Sezon Dahil Oyuncular

Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisi 29 Eylül Cuma günü yayınlanan bölümde diziye yeni gelen oyuncuları izleyicileri tarafından merak uyandırmıştı. Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisi kadrosunda çok güçlü isimlere yenilerini de ekleyerek bu sezon adından çok fazla söz ettireceğe benziyor. Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisi bu sene Son cephe açılmış düşmanlar tek bir safta toplanmıştır. Parvus artık yüz yüze savaşacak Abdülhamit ise İmparatorluğu büyük mücadelede ayakta tutabilmek adına bir bir hamlesini yapacak. Bu hamlelerden ilk Demiri yolu yapımı bu sayede toprakların her köşesine daha hızlı yardım asker gıda ilaç daha kolay ulaşmasına imkan verecek. Düşmanlar ise bu demir yolu projesi için türlü türlü engeller çatışmalar ortaya çıkaracak.  Abdülhamit diğer hamlesi ise halen günümüzde bile çok önemli enerji kaynağı olan Petrol için girişimde bulunacak. Osmanlı topraklarında bulunan Petrol kaynaklarının olduğunu özel bir harita çıkarttıracak. Abdülhamit global anlamada enerji kaynağı elinde bulunduran dünyaya istikamet belirleyebileceğini ileri görüşü sayesinde bilmektedir. Düşman Erkekçe savaşmamaktadır. Osmanlı topraklarına yayılmış Ajanları ile içeride karışıklık peşinde iken Abdülhamit’in Hafiyesi Murat bu ajanların korkulu Rüyası olacak. Payitaht ‘Abdülhamit’ 2017-2018 yılında sezona katılan oyuncuları kısaca bahsedelim. 

Volkan Keskin

Ağustos 1983 doğumlu Samsunda dünyaya gelen Volkan memur çocuğudur. Bu sebeple bir çok il görmüştür. Volkan Samsun 19 Mayıs Üniversitesi bölümü mezunudur. Yakın zamanda Kanal d de yayınlanan “İsimsizler” Kadrosuna “Kürşad” Karakteri ile katılmış halende devam etmektedir. Volkan Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise Hafiye Murad karakterine hayat verecek.

Taner Ertürkler

Almanya 1971’de dünyaya gelen Taner İstanbul Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Taner Ertürkler yakın zaman da Kanal d de yayınlanan “İsimsizler” Kadrosuna “Ahmet Akıncı” karakterine hayat vermişti. Taner Ertürkler Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Selim Paşa” karakterine hayat verecek.

Cemre Baysel

İzmir 1999 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açan Cemre Ege üniversitesi Resim bölümüne devam etmektedir. Cemre yakın zaman da Kanal d de yayınlanan “İsimsizler” Kadrosuna “Gülperi” karakterine hayat vermişti Cemre Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Firuze” karakterine hayat verecek.

Nik Xhelilaj

Arnavutluk 1983 yılında dünyaya gelen Nik Xhelilaj tirana güzel sanatlar Fakültesinde Oyunculuk eğitimini tamamladı. Nik Xhelilaj “Her Sevda Bir Veda” adlı dizide rol alıştı. Nik Xhelilaj Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Marco” karakterine hayat verecek.

Kevork Malikyan

1943 yılında Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açan Kevork Malikyan Son olarak “Ay Lav Yu Tuu”  adlı filmde Nedim karakterine hayat vermişti.  Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Parvus” karakterine hayat verecek.

Hacı Ali Konuk

Mayıs 1969 yılında Erzurum da hayata gözlerini açan Hacı Ali Konuk Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Kendisini TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Seksenler” adlı dizide “Bekçi Bekir” karakterine hayat vermişti. Hacı Ali Konuk, Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Aşçı Fadıl” karakterine hayat verecek.

Güzide Arslan 

Ekim 1992 yılında Dünyaya gözlerini açan Güzide Arslan Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümü mezunudur. Güzide Arslan son olarak 2017 yılı yapımı olan “Lise Devriyesi” adlı dizide “Şelale” karakterine hayat vermişti. Güzide Arslan Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Dilşat” karakterine hayat verecek.

Leya Kırşan

Minik oyuncu 2004 yılında İstanbul da dünyaya gözlerini açan Leya halen İlköğretim öğrencisidir. Ufak yaşlardan itibaren oyunculuk yeteneği olduğunu keşfeden ailesi bu konuda eğitim almasına ve Oyunculuk ve tiyatro alanına yönelmesine yardımcı olmuştur. Leya yakın zaman da “Adı Efsane” adlı dizide “Zeynep” karakterine hayat vermişti. Leya, Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Güzide” karakterine hayat verecek.

Mehmet Sabri Arafatoğlu

Mayıs 1968 yılında Ankara ‘da dünyaya gözlerini açan Mehmet Sabri Arafatoğlu Ankara Üniversitesi İşletme Fakültesi Üçüncü sınıfta bırakmıştır. Mehmet Sabri Arafatoğlu’nu uzun zamandır ekranlarda göremiyorduk. En son “Ustalar, Alimler ve Sultanlar” adlı filmde “Yıldırım Beyazıt”‘a hayat vermişti. Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Şeyhülislam” karakterine hayat verecek.

Ercüment Fidan

Ercüment Fidan 1969 yılında dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan Ercüment Fidan Açık öğretim Fakültesi Oyunculuk Bölümü tamamlamıştır. Kendisini Kurtlar Vadisi adlı dizide oynamış ve oyunculuk adına yükselişe geçmesine katkı sağlayan en önemli dizlerden bir tanesi olmuştu. Ercüment Fidan  Payitaht ‘Abdülhamit’ dizisinde ise “Lord William” karakterine hayat verecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın