Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba Bakın Kim!

Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kimmiş! TRT 1 ekranlarının yeni sezonu merakla beklenen Payitaht Abdülhamit dizisi yeni sezonunda yer alan karakterlerden biri olan Komiser Aziz Baba rolüne hayat verecek oyuncu “Kuruluş Osman” dizisinden transfer!

Es Film şirketinin sevilen dizisi Payitaht Abdülhamit yeni sezonda güçlü isimleri kadrosuna dahil etti. Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bunlardan biri. Bakı kimmiş o isim!

Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba Gerçek Adı Dizileripayitaht abdulhamid komiser aziz baba resmi

İsmail Hakkı Ürün Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba rolüyle ekranlarda! Son olarak Atv dizisi “Kurukuş Osman” dizisinde Samsa Çavuş rolüyle tam not alan başarılı oyuncu hakkında detaylarla devam edelim. 

Mart 1986 yılında İstanbul ilimizde hayata gözlerini açan usta oyuncu “Uluslararası ilişkiler” bölümünden mezun olmuştur.Kuruluş Osman Dizisi Samsa - İsmail Hakkı Ürün

Koç burcu olan İsmail Hakkı Ürün, oyunculuk üzerine “Film akademi” de eğitim almıştır. İlk defa TV karşısına 2003 yılında ekranlara gelen “Bedel” dizisinde “Duran” karakteriyle çıkmıştır.

Usta oyuncunun yıldızının parlaması ise 2003 yılında ekrana gelen “Mihrali” dizisinde “Eşber”  karakteri ile gerçekleşmiştir.

2007 yılında yayınlanan Recep İvedik filminde “Mahmut” karakteri  ile ülke çapında tanın bir oyuncu oldu. Ayrıca askeri dizi olan ve Trt 1 ekranlarında yayınlanan “Sakarya Fırat” dizisinde “Durali Assubay” karakteri ile gönülleri fethetmiştir.

Bunların dışında “Hür adam” filminde  (Süleyman), “Sümelan’ın şifresi : Temel” filminde (Valeri),  “Moskova’nın şifresi : Temel”, “Bir Yusuf masalı” (Mangal Hasan), “Kardeş Payı” (İstanbullu) dizi ve filmlerinde oynamış ve oldukça beğeni toplamıştır. 

 Yine TRT 1 dizisi olan “Mehmetçik Kut’ül Amare” isimli dizide Mevlüt Çavuş rolüyle ekranlara gelen oyuncu son olarak “Kuruluş Osman” dizisi Samsa karakteri ile yine tam not almayı başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu