Dizi Haberi

Payitaht Abdülhamit Yeni Gelen Oyuncular (2020-2021)

Payitaht Yeni Oyuncular

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamit dizisine yeni oyuncular dahil oldu. İşte Payitaht Abdülhamit yeni gelen oyunculardan oluşan o listemiz!

Hakan Bilgin (Payitaht Abdülhamit Kristafor Mikaelyan)

hakan bilgin resmi

“Küçük Ağa” dizisinde Maho rolüyle hafızalara yer eden oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlar: “Hareket Sekiz”, “Ege’nin Hamsisi”, “Çakallarla Dans 5”, “Görevimiz Tatil”, “Nerdesin Birader”, “Evli ve Öfkeli”, “Yılan Hikayesi”

Cansu Fırıncı (Payitaht Abdülhamit İzak Fernandez)

cansu firinci resmi

“Kırgın Çiçekler” dizisinde Kemal rolüyle seyirciden tam not alan oyuncun rol aldığı bazı yapımlar şunlar: “Şuursuz Aşk”, “Şeytan-i Racim”, “Babam”, “Hizmetçiler”

İsmail Hakkı Ürün (Payitaht Abdülhamit Komiser Aziz Baba)

ismail hakki urun resmi

Son olarak “Kuruluş Osman” Samsa karakteriyle ekranlara gelen başarılı oyuncunun rol aldığı bazı yapımlar: “Mehmetçik Kut’ül Amare”, “Reis”, “Bir Yusuf Masalı”, “Recep İvedik”, “Milat”

Yılmaz Meydaneri (Payitaht Abdülhamit Sadrazam Ferit Paşa)

yilmaz meydaneri resmi

“Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde Hakkı Bafralı rolüyle hafızalara yer eden oyuncun rol aldığı bazı yapımlar şunlar: “Direniş Karatay”, “Nöbet”, “Kalbimin Sultanı”, “Şefkattepe”

Burak Haktanır (Payitaht Abdülhamit Eskidarlı Vahap)

burak haktanir resmi

“Kimse Bilmez” dizisinde Ekrem karakterine hayat vermiş olan oyuncunun rol aldığı bazı yapımlar şunlar: “Mehmetçik Kut’ül Amare”, “Nezih Bir Film”, “Sevda Kuşun Kanadında”

Mehmet Korhan Fırat (Payitaht Abdülhamit Tatavlalı)

mehmet korhan firat resmi

Son olarak “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde Celal karakterine hayat vermiş olan oyuncunun rol aldığı bazı yapımlar şunlar: “Bizim Hikaye”, “Şefkattepe”, “Ekip 1: Nizama Adanmış Ruhlar”, “Zampara”

Gökşin Saraç (Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan)

Dizi sektörünün yeni yüzlerinden biri olan güzel oyuncu, Selçuk Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.goksin sarac resmi

2013 yılında “Rüzgarlı Sokak” dizisinde rol almış olan güzel oyuncunun yer aldığı bir diğer dizi Payitaht Abdülhamid dizisi oldu. Oyuncu dizide Aliye Sultan rolüyle dizinin 5. sezonunda yer alacak.

Alara Turan (Payitaht Abdülhamid Fatma Sultan)

Aliye Sultan’ın ablasıdır. Bidar ve Naime’nin Fatma Sultan’ın gelişinden rahatsız olmaktadır. alara turan resmiAbdülhamid’in yeğeni olmasına rağmen Fatma Sultan babasının başına gelenlerden dolayı onu suçlamaktadır.

Ali Buhara Mete (Payitaht Abdülhamid Manyas)ali buhara mete resmi

Manyasizade Ferit Bey tarihte etkileyici konuşması ile bilinmektedir.

Eren Dinler (Payitaht Abdülhamid Talat Paşa)eren dinler resmi

Asiye Kocaman Ajans oyuncusudur.

Halit Karaata (Payitaht Abdülhamid Halit Emice)

“Muallim” filminde Kaymakamlık rolünü canlandırmıştır. İstanbul doğumlu ve Meslek Lisesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine başlamadan birçok farklı alanlarda çalıştı.halit karaata resmi

1996 yılında İleri Gözetleme Kültür Sanat Evi ve ona bağlı Tiyatro Manga tiyatro grubunu kurarak oyuncu eğitmenliğini, oyun yönetmenliğini, oyunculuğunu ve işçiliğini yapti. “Poyraz Karayel”, “Küresel Sermaye”, “Dadaş”, “Unutamam Seni” ve birçok dizi ve sinema projesinde oyuncu olarak yer almıştır.

Mesud Uz (Payitaht Abdülhamid Zakaryan)

30 Kasım 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümlerinden mezun olmuştur. mesud uz resmi

Türkçe, eski Türkçe Osmanlıca, Fransızca, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Radyo programlarında başladığı seslendirmeye film dublajlarıyla devam etmiştir. Bir blues grubunda perküsyon çaldı; tiyatro ve sinema atölyelerine katıldı; üniversite tiyatrosu ve çeşitli özel gruplarla Türkiye’nin pek çok sahnesinde oyunculuk yaptı.

Televizyon için skeçler, bir orta metraj film ve reklam senaryoları yazdı; kısa film, klip ve tanıtım filmleri çekti. Birkaç filmde, birkaç bölüm dizide oynadı; TRT2’de bu hafta programını sundu. Ayrıca Roman yazarıdır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu