Magazin

Pınar Deniz’den Coronavirüs Uyarısı!

Anneannesini geçtiğimiz günlerde corona virüs nedeniyle kaybeden güzel oyuncu Pınar Deniz sosyal medyada sevenlerine öyle bir paylaşım yaptı ki herkes bu sözlere kulak vermeli.

Pınar Deniz coronavirüs nedeniyle ilk kez paylaşım yaptığında tüm ailesinin karantinada olduğunu, bu sürecin çok zor olduğunu, test bekleme süresinde yaşadığı zor anları paylaşmıştı. Sevenlerine kurallara uymaları konusunda ikazda bulunan oyuncu birkaç gün sonrasında acı haberi aldı ve anneannesi vefat etti. Yaşadıkları hiç de kolay olmayan güzel oyuncu şu paylaşımıyla dikkat çekti:

pinar deniz aciklama resmi 1

Pınar Deniz bu sürecin zorluğundan bahsettiği kadar herkesin taşıyıcı olabileceğine dikkat çeken şu paylaşımıyla da herkesten evdekal uyarılarına uymalarını rica etti.

pinar deniz aciklama resmi 2

Güzel oyuncunun bu paylaşımı üzerine sevdiklerinden, birlikte rol aldığı iş arkadaşlarından büyük destek geldi.

Pınar Deniz Kimdir? Hangi Dizide Oynuyor?

Kasım 1994 yılında Adana ilimiz de dünyaya gelen güzel oyuncu 1,68 boyundadır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunu olan Pınar Deniz, daha çok küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmaya merak salmıştır.Pınar Deniz (Yabancı Dizisi Ekin)2014 senesinde Sil Baştan dizisinde “Evrim” karakteriyle ilk defa kamera karşısına geçen güzel oyuncu, reklam filmleri yanı sıra bir çok sanatçının klibinde de yer almayı başarmıştır. 2016 yılında “Vatanım Sensin” dizisinde Azize’nin büyük kızı Yıldız’a hayat vermiştir. Bu dizide oyunculuğu ile büyük beğeni kazanan oyuncu bu dizinin ardından “Kardeşim Benim 2” adlı sinema filminde rol almıştır. Son olarak Fox Tv’de “Bir Deli Rüzgar” isimli dizide şarkıcı olmak isteyen bir kıza hayat vermiştir. Son olarak Özcan Deniz’in dizisi “Kral” da baş rolde yer alacağı konuşulan oyuncuya acı kaybından ötürü baş sağlığı dileriz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu