Dizi Özet

Radha Öldü! Masum 323. Bölüm Özeti 8 Şubat

Masum 323. bölüm özeti 8 Şubat Pazartesi. Radha Gopi’yi nehre atacak. Gopi kurtulup Radha’yı öldürecek. İşte Masum 323. bölüm özeti sizlerle…

Masum 323. bölüm; Ahem ile Kokila’nın konuşması ile başlar. Gopi’ye ulaşamadıklarını söyler. Jigar da ulaşamadığını söylerken Ahem, Gopi’nin elindeki tepsinin içindeki kırmızı boyanın her tarafa döküldüğünü ve ayak izini fark ederler. Kokila Gopi’yi bulanabilmek için bu ayak izlerini takip etmeleri gerektiğini söyler.

Gopi de kayıktan indikten sonra Radha’yı bulamaz. Kum ocağının çevresinde Radha’ya seslenir. Sonunda Radha yüksek bir yerden Gopi’ye “Buradayım” der. Gopi Raşi bebeği vermesini istese de Radha “asla” diyerek karşılık verir.

Masum 323. bölüm özeti Başlıyor!

Radha artık her şeyin sonuna geldiklerini, artık Modilerden intikam alacağını, bu sayede Gopi’nin de canını acıtacağı için Raşi bebeği öldüreceğini söyleyince Gopi şok olur. Bebeği kendisine vermesini ister. Lakin Radha deli. Hiç acımadan kendi çocuğunu nehre fırlatıp atar.

Masum 323. bölüm özeti Gopi Radha'yı öldürdü
Radha Öldü

Gopi gözlerine inanamaz. Çıplak ayakları ile hızla suya doğru koşarken Radha tepede gülümseyerek Gopi’yi izler. Gopi suyun içinde Raşi bebeği aramaya başlar. Etraf da bulamayınca suyun derinliklerine bakmaya başlar.

Gopi suyun derinliklerinde Raşi zannettiği bebeği çıkartır. Radah gerçek değil, oyuncak bebeği suya attığını anlayınca, Radha’ya öfkeyle bakar. Bu sırada Kokila’nın şu sözleri aklına gelir.

“Dünya da kötülükler azdığında onları yok etmeye birileri gelir” (Masum 323. bölüm Özeti) Kokila Modi

Sözleri kulaklarında çınlar. Emin adımlarla kardeşinin yanına gider. Hiç bir zaman ablası olmadığını, kendi çocuğunu rahatsız edebilecek kadar deli olduğunu söyleyip Radha’ya tokat atar. Gopi öfkeyle Radha’ya yaptığının yanlış olduğunu haykırır. Bir kez daha tokat atmak isterken, deli Radha Gopi’nin elini tutar. Gopi elin, tutan Radha’yı görünce şok olur. Radha artık bitti deyip Gopi’ye tokat atar.

Masum 323 Radha Gopi'yi döver

Gopi yediği tokat nedeniyle burnu kan içinde kalır. Radha şimdi olmasa da bebek Raşi’yi öldüreceğini ama önce kendisini (Gopi’yi) öldüreceğini söyler. Kısaca Gopi küçük kardeşinden dayak yer.

Modiler kırmızı ayak izlerini adım adım takip ederken Radha da tapınağa getirdikleri paraları el çabukluğu ile nasıl çaldığını anlatır. Gopi Radha’nın ne denli manyak olduğunu şimdi daha iyi gördü. Ancak iş işten geçti. Gopi’nin ağzı burnu kan içinde. Radha Gopi’yi dövdükçe daha çok hoşuna gidiyor.

Gopi kendi bıraktığı ayak izlerini Modiler takip edip kendilerini bulacağını söyler. Radha ise saat 6 dan sonra buraya gelmeleri için nehri geçmeleri gerektiğini ama saat 6 dan sonra nehre girmenin yasak olduğunu, artık kimsenin kendisine yardım edemeyeceğini söyler. Defalarca Gopi’ye tokat atar.

Radha artık Gopi’yi öldürmek için kararlı olduğunu göstermek adına Gopi’nin saçında tutup kafasını taşa defalarca vurur. Gopi’nin eli yüzü kan içinde kalır. En sonunda Gopi yediği darbelerden sonra hareketsiz bir şekilde yere düşer.

Masum 323. Bölüm Özeti

Radha Gopi’nin ölmediğini çok iyi biliyor. Bu nedenle kesin olarak öldürmek için onu suya atmaya karar verir. Ancak Gopi sudan yüzerek çıkmasına engel olmak adına Gopi’nin ayağına taş bağlar. Gopi ölmek üzereyken bile Raşi bebek nerede diye sorar. Radha ise Raşi bebeği bağladığı ağacın dalını gösterir. Gopi artık yediği darbelerden dolayı bayılır. Radha ayaklarına bağladığı taşla birlikte Gopi’yi nehre iterken Ahem ve Kokila görür. Ahem koşarak Gopi’nin nehre düşeceği yere doğru gider.

Masum 323 Özeti Radha Gopi'yi suya atar

Radha Ahem’i durdurup, elindeki ipi gösterir Gopi’yi kurtarırsa bebeği öldüreceğini söyler. Ahem Radha’nın tehdidine aldırış etmez. Gopi’yi suyun içinden kurtarmaya gider. Jigar, Kokila ve Paridhi gelir. Modiler Radha’ya bebeği öldürmemesi adına yalvarır.

Radha yalvaran Kokila’ya diz çöküp özür dilemesini ister. Kokila dizleri üstene çöküp özür diler. Ancak Radha yeterli olmadığını, burnunu yere sürtmesini ister. Ahem ise nehrin içinde hala Gopi’yi aramaya çalışır. Ancak ondan bir iz bulamaz.

Masum 323. bölüm özeti - Radha tehdit eder

Radha üzerine gelen Kokila ve Jigar’dan geri çekilmesini ister. Kokila bir an sendeleyen Radha’nın boynundan yakalar. Ancak Radha Kokila’yı iteklerken, elinden bebeğin ipi kayar. Kokila bebeği tutmak için Radha’yı bırakınca Radha Kokila’yı tekleyip bebeğin ipini yeniden tutar. Kısaca Kokila’nın ilk hamlesi boşa çıkar. Radha yeniden avantajı eline alır.

Masum 8 Şubat Pazartesi Özeti

8 Şubat Pazartesi günü TV ekranlarına gelmesini beklediğimiz Masum 8 Şubat 2021 özeti vermeye devam diyoruz.

Radha bebeği sepetin içinden alır. Buradan canlı çıkmak için tek avantajını suya atmak istemez. Bunun için bebeği kucağına alır. Radha artık Gopi’nin öldüğünü, yakında bu elindeki bebeği de öldüreceğini söyler.

Gopi suyun altında kendisine gelir. Kendisini taşa bağlayan ipten kurtulup, suyun üzerine çıkmayı başarır. Gopi suyun zemininde bulduğu demiri de alır. Radha bebeği elinde düşürür. Kokila bebeği yakalar. Gopi suyun üzerine çıkıp eline aldığı demirle birlikte Radha’nın üzerine yürür.

Radha Ne Zaman Ölecek?

Radha korkudan ne yapacağını bilemez. Gopi Radha’nın yanına gidip ona tokat atar. Yediği tokat yüzünden yere düşen Radha, ayağa kalkmak isterken Gopi eline aldığı demirle Radha’nın kalbine saplar. Herkes şok olur. Artık Gopi katil olmuştur. Radha öldü. Gopi ilk olarak Raşi bebeğini kucağına alır. Onunla vedalaşır.

8 Şubat Pazartesi Masum Özeti - Gopi nehirden çıkar

10 Yıl Zaman ilerlemesi oldu

Bölüm cezaevinde başlar. Gopi 14 yıl ceza almıştır. Ancak 10 yıl sürecinde iyi halinden dolayı Gopi’nin 4 yılını cezaevinde geçirmesine gerek olmadığını yazılı olarak kendisine tebliğ edilir. Gopi 10 yılın ardından ailesi ile kavuşmak için heyecanlanır. Cezaevindeki mahkumlar Gopi’nin gitmesinden dolayı üzülseler de onun için aarti töreni yaparlar.

Masum 8 Şubat Pazartesi Özeti - 323. bölüm - Gopi cezaevinden çıkar

Gopi cezaevindeki arkadaşlarına çocuklarını anlatır. Ancak onlar çok değişmiştir. Meera sorumsuz alkolik bir kızı olurken, Vidya Meeray’a nazaran aklı başında genç bir kız olmuştur. Gopi ailesinin yanına gitmek için Rajkot otobüsüne biner. Çocuklarının ve ailesinin kendisini görünce neler hissedeceğini düşünür.

Devamı Masum 323. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Şimdilik Masum 323. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Sonunda o şeytan radha öldü ama bu şekilde ölmeseydi keşke.. gopiye yazık o kadar şry yaşadı…

  2. Sonunda o şeytan radha öldü ama bu şekilde ölmeseydi keşke.. gopiye yazık o kadar şry yaşadı…

      1. Aynen herkesin aklındaki soruuu? Nihayet bücür rada geberiyor işte buna çok sevindim acaba jigar pardhiyi sevicekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu