Oyuncu Kadrosu

Ramo Ahsen Kimdir? Cihangir’in Eşi

Ramo Ahsen, Cihangir’in eşidir. Show Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Ramo’da Cihangir ve ailesi geliyor. Ramo Ahsen kimdir diyenler işte merak edilenlerin yanıtları!

BKM Yapım imzalı Shıw Tv ekranlarının sevilen dizisi yeni sezonda Cihangir ve ailesi merak konusu oldu. Cihangir’in eşi Ahsen de merak edilenler arasında.

Ahsen, Cihangir’i en çok etkileyen kişidir. Cihangir’in eşi olan Ahsen önsezileri güçlü bir kadındır. Zeki biri olan Ahsen hissettiği tehlikeyi çekinmeden eşiyle paylaşır ve sözünü de dinletir.ramo ahsen resmi

Hanımefendi duruşuyla dikkat çeken Cihangir’in eşi Ahsen rolüne bakın kim hayat veriyor!

Ramo Ahsen Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Pelin Körmükçü Ramo Ahsen karakterine hayat vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun dedesi Hazım Körmükçü’dür.pelin kormukcu resmi

Abisi ve kuzeni de oyunculukta adından söz ettiren isimlerdir. Tiyatro, seslendirme konularında eğitim almış olan usta isim, pek çok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almıştır.

 

Calve Çorba, Vestel, Clos-up Diş Macunu reklamlarında boy gösteren oyuncu BKM tiyatro oyunlarında da rol almıştır.

Daha önce seslendirme çalışmaları yapan oyuncu, Sen Kimsin? Umutsuz Ev Kadınları, Evdekiler, Bir Demet Tiyatro, Taşların Sırrı, Kadının Sessizliği, Tarçın Konuştu, Ölümsüz Aşk, Bekarlar, Baldız Geliyorum Demez, Taşların Sırrı, Haşlama Taşlama, Yılan Hikayesi Mesela Dedik, Tatlı Kaçıklar, İnce İnce Yasemince, Evdekiler, Yaseminname, Cümbüş Sokak, Bir Kadın Düşmanı, İz Peşinde adlı yapımlarda yer almıştır. 

“Arka Sokaklar” dizisinde Gonca karakterine hayat vermiş olan oyuncu Ramo dizisinde Ahsen karakteriyle seyirci karşısında olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu