Oyuncu Kadrosu

Ramo Cihangir Kimdir? Bomba Transfer!

Ramo Cihangir rolüyle bakın hangi usta oyuncu Ramo oyuncu kadrosuna dahil oldu. İşte Ramo Cihangir hakkında merak edilenler!

Yeni sezonu merakla beklenen Ramo dizisine yeni sezonda oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Ramo’nun en büyük düşmanı olan ve adını sıkça duyduğumuz Cihangir sonunda yüzünü gösterdi.

Ramo Cihangir Gerçek Adı Dizileri

Olgun Şimşek Ramo dizisinde Cihangir karakterine hayat vermektedir. Ramo’nun en büyük düşmanı olan Cihangir rolüyle ekranlara gelecek olan Olgun Şimşek, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Kimsesiz Yaşar rolüyle büyük bir başarı elde etmişti. ramo cihangir resmi

1971 yılında Bursa ilinde hayata gözlerini açmıştır. Babası Bingöllü annesi Bursalıdır. Şu an 49 yaşında olan Olgun Şimşek oyunculuğu kadar sesi ile dikkat çekmiştir. Çocukluk yılları Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa semtinde geçmiştir. Yine Liseyi de Bursa Mustafa Kemal Paşa Endüstri meslek Lisesinde tamamlamıştır.

Olgun Şimşek Ramo da resmi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümü mezunu olan Olgun Şimşek 1993 yılında oyunculuk mesleğine başlamıştır. 1993 yılında Tetikçi Kemal, aynı yıl Tersine Dünya filmlerinde rol almıştır.

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan oyuncu “Bir Demet Tiyatro” Kudret rolüyle hafızalara yer etmiştir. Ardından TRT 1 dizisi “Yedi Numara” oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Başarılı oyuncu Olgun Şimşek, Ramo Cihangir rolüyle yeni sezonda sevenleriyle buluşacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu